Przedsionek do N-126 E

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: konrad » wtorek, 28 kwie 2009, 14:03

serek pisze:
konrad pisze:[
co do fartucha - można by naciąć rurkę miedzianą i przykręcić pod spodem ?


No moze byś , ale naciecie musisz mocno oszlifować ,bo po jednym założeniu kedra zostanie w rurce, a reszta w dłoni hehehe


hehe może być to problem ;)
ale rant można zabezpieczyć
ja myślałem nawet nie o przykręcaniu całej rurki
można by spróbować rurkę pociąć - i zrobić coś na wzór tych haczyków ? - takie kilkucentymetrowe zaczepy
zamiast miedzianej można zrobić to z plastiku, np takie jak idą do wody, wtedy ładnie się zeszlifuje ostre krawędzie ?
Obrazek

ale wiesz co poszukaj jakis komisów z przyczepa , gdzie maja przyczepy w mocnym rozkładzie i odsprzedali by taka listwe do kedry...bo duzo jej przeciez nie potrzebujesz...!!!

też myślałem, nawet pytałem już na forum, czy są jakieś "szroty" z przyczepami ?
nie kojarzę nic takiego w okolicy :(
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: serek » wtorek, 28 kwie 2009, 14:28

No z PCV dobry pomysł ...

Mi nie chodzi o szruty tylko komis z przyczepami , na którym moze stoi jakas " padlina" z której mozna by zdemontowac...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: finger » wtorek, 28 kwie 2009, 19:10

bromba, Jeszcze raz dziękuję za fatygę z rozkładaniem . Również Bartoszowi za wrzucenie zdjęć .
Jestem już po pierwszej rozmowie z Panem z firmy "Rekreacja" - link na str. 1 . Właśnie są na etapie przygotowań do szycia kolejnych przedsionków , wszystko im zeszło z magazynu . Jeszcze teraz można wybrać sobie kolor . Zaraz po majowym weekendzie zaczynają szyć .
Aktualna cena na rok 2009 to 1040 złotych za przedsionek do N-126 E .
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

bromba
Posty: 55
Rejestracja: środa, 10 gru 2008, 21:09
Lokalizacja: Skarbimierz woj. opolskie

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: bromba » środa, 29 kwie 2009, 12:41

finger. Cieszę się, że mogłem pomóc. Do ceny dodaj ok 100 zł. To koszt przesyłki przez DHL. To są dwa duże worki. Pozdrawiam. Nara :D

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: finger » środa, 29 kwie 2009, 15:56

To i tak taniej , jak gonić z południa na północ + powrót . Myślę , że na Borki już go będę miał na wyposażeniu . :D
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: finger » poniedziałek, 11 maja 2009, 20:54

bromba, :D :D :D Mam przedsionek w domu . Szkoda , że nie ma teraz odpowiedniej pogody na rozłożenie przy przyczepie . Rozłożyłem go tylko w domu na podłodze . Jest w identycznych kolorach co Twój . Taki też właśnie chciałem .
Mam zamiar zabrać go do Sławy na zlot - http://www.forum.karawaning.pl/viewtopi ... 18&start=0
Niestety pogoda w dalszym ciągu będzie chyba do bani i nie wiem czy będę go rozkładał . Szkoda mi go upaprać już przy pierwszym razie .
bromba, A Ty już zdążyłeś gdzieś go rozłożyć oprócz tych prób na lotnisku ?
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: kotek » poniedziałek, 11 maja 2009, 21:19

Dla ciekawości pokażę jedną część z pewnej całości. Całość pokażę później a szczegóły w Borkach.

Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Przedsionek do N-126 E

Postautor: finger » poniedziałek, 25 maja 2009, 13:59

Wreszcie udało mi się , po niepowodzeniach związanych z pogodą na zlotach , na premierowe rozstawienie przedsionka .
Jeszcze nie do końca dopracowałem naciagnięcie ścian bo podłoże było bardzo kamieniste i nie wszędzie , gdzie by się chciało , udawało się wbić śledzie .
Najważniejsze , że przedsionek sprawuje się dobrze . Zaliczył już pierwsze deszcze . Wszystko jest OK . Na szczęście dzięki dobrej , w ciągu dnia pogodzie , udało się go dobrze wysuszyć . Następne rozstawienie w Borkach .

Obrazek
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości