wie ktos o N-ce do remotu

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
jarek46
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 21 wrz 2014, 15:40

wie ktos o N-ce do remotu

Postautor: jarek46 » niedziela, 21 wrz 2014, 20:08

Jak w tytule chetnie bym kupił jakąś zarejstrowaną przyczepke N-ke do remotu byle była kompletna .Ile mozna za taką zapłacic

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: wie ktos o N-ce do remotu

Postautor: BobBudowniczy » niedziela, 21 wrz 2014, 21:05

Nam też miło Cię poznać

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: wie ktos o N-ce do remotu

Postautor: Karolus » niedziela, 21 wrz 2014, 21:18

Witaj.
Miło byłoby abyś nam się przedstawił - skąd jesteś itp.

Później oczekiwał podania na tacy tego o co pytasz...

Taki mamy regulamin i tak pasowałoby postępować...

Pozdrawiam z Przemyśla i owocnych poszukiwań...

jarek46
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 21 wrz 2014, 15:40

Re: wie ktos o N-ce do remotu

Postautor: jarek46 » piątek, 26 wrz 2014, 20:58

Witam jeszcze raz i przepraszam to było ale w innym poscie który został usuniety z powodu złamania regulaminu,
Na imie mam jarek wiek 46 jestem z dolnegosladka okolice legnicy.Można powiedziec ze z pewną formoą karawanigu mam do czyniena zawodowo :lol:,a o zakupie ,przebudowie ,budowie przyczepki mysle od dłuszego czasu.Ogladałem kilka zachodnich w ruznym stanie ale ceny mnie powalały, a jakies w mozliwym stanie były bez prawa rejestracji.poprawdzie najchetniej zbudował bym, ja sam od podstaw ale jak wiecie po nowelizacji prawa nieda sie zarejstrowac przyczep SAM gdyz tylko tak ma sie to czego sie oczekuje. Sadze jednak ze kiedys to i tak zrealizuje ,a na poczatek zeby zaczac sie w to bawic przywrucił bym jakas niewiadówke do zycia. Stad moja prozba o pomoc moze ktos z szanownych kolegów wie o jakes N (wersja niejest narazie istona )do odbudowy wazne by była zarejstrowana. Zgóry dziekuje za pomoc i obiecuje zdać relacje z ewentualnych prac.

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1045
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Odp: wie ktos o N-ce do remotu

Postautor: mannt » sobota, 27 wrz 2014, 04:52

jarek46 pisze:Witam jeszcze raz i przepraszam to było ale w innym poscie który został usuniety z powodu złamania regulaminu,
Na imie mam jarek wiek 46 jestem z dolnegosladka okolice legnicy.Można powiedziec ze z pewną formoą karawanigu mam do czyniena zawodowo :lol:,a o zakupie ,przebudowie ,budowie przyczepki mysle od dłuszego czasu.Ogladałem kilka zachodnich w ruznym stanie ale ceny mnie powalały, a jakies w mozliwym stanie były bez prawa rejestracji.poprawdzie najchetniej zbudował bym, ja sam od podstaw ale jak wiecie po nowelizacji prawa nieda sie zarejstrowac przyczep SAM gdyz tylko tak ma sie to czego sie oczekuje. Sadze jednak ze kiedys to i tak zrealizuje ,a na poczatek zeby zaczac sie w to bawic przywrucił bym jakas niewiadówke do zycia. Stad moja prozba o pomoc moze ktos z szanownych kolegów wie o jakes N (wersja niejest narazie istona )do odbudowy wazne by była zarejstrowana. Zgóry dziekuje za pomoc i obiecuje zdać relacje z ewentualnych prac.

Poszło na PW .


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości