Wymiary kufra w N126n

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
krzyś
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 59
Rejestracja: środa, 13 lut 2008, 22:45
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Wymiary kufra w N126n

Postautor: krzyś » środa, 27 lut 2008, 19:23

Po pierwsze zdjęc nie mam . Bagażnik był w przyczepie latem . Dziś jak coś będę robił to opstrykam z każdej strony . Pierwsze był pomysł aby przykręcic do podłogi ale było mi jej szkoda dziurawic . Bagażnik mam od kolegi na 2 rowery i wygląda inaczej niż ogólnie spotykane ale to nie problem . Gąbki i blat poszły na drugie łóżko ,otworzyłem schowki i w szkielecie ich wywierciłem dziury do których przykręciłem bagażnik ( śruby i motylki ). W rowerach musiałem przekrzywic kierownice . Gdy przymocowałem je na miejscu to ramy rowerów związałem sznurem i jeden koniec przywiązałem do haczyka a haczyk zapiąłem do otworu wywierconego w listwie do mocowania stołu ( małego ), to samo zrobiłem z drugim końcem ( listwa dużego stołu ).Dzięki temu rowery się nie huśtały ( tylnia szyba była bezpieczna , szkielet też miał lepiej ). Przed spaniem sznur odczepiałem aby nie przeszkadzał . W razie pytań piszcie .
megan 1.6+ N-126n

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Wymiary kufra w N126n

Postautor: serek » środa, 27 lut 2008, 21:28

krzyś pisze:Po pierwsze zdjęc nie mam . Bagażnik był w przyczepie latem . Dziś jak coś będę robił to opstrykam z każdej strony . Pierwsze był pomysł aby przykręcic do podłogi ale było mi jej szkoda dziurawic . Bagażnik mam od kolegi na 2 rowery i wygląda inaczej niż ogólnie spotykane ale to nie problem . Gąbki i blat poszły na drugie łóżko ,otworzyłem schowki i w szkielecie ich wywierciłem dziury do których przykręciłem bagażnik ( śruby i motylki ). W rowerach musiałem przekrzywic kierownice . Gdy przymocowałem je na miejscu to ramy rowerów związałem sznurem i jeden koniec przywiązałem do haczyka a haczyk zapiąłem do otworu wywierconego w listwie do mocowania stołu ( małego ), to samo zrobiłem z drugim końcem ( listwa dużego stołu ).Dzięki temu rowery się nie huśtały ( tylnia szyba była bezpieczna , szkielet też miał lepiej ). Przed spaniem sznur odczepiałem aby nie przeszkadzał . W razie pytań piszcie .



oj troche z tym roboty miałeś i mało wygodne podczas podróży na odpoczynku ...ale ważne ze sie sprawdza i jest OK :wink:
życie jak droga, kiedyś się kończy...

krzyś
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 59
Rejestracja: środa, 13 lut 2008, 22:45
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Wymiary kufra w N126n

Postautor: krzyś » piątek, 29 lut 2008, 17:25

Spoko 8 otworów w szkielecie 2 w listwach od stołów i już . Natomiast co do pomysłu to długo rozważałem różne warianty .
megan 1.6+ N-126n

krzyś
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 59
Rejestracja: środa, 13 lut 2008, 22:45
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Wymiary kufra w N126n

Postautor: krzyś » wtorek, 18 mar 2008, 21:37

Znalazłem.
Obrazek
bagażnik
megan 1.6+ N-126n


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości