Kilka informacji w jednym mijescu 126N

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2068
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: Karolus » niedziela, 30 cze 2013, 21:36

przegladnij moje tematy,jestem wlasnie po remoncie-takze dylematy itp.-obecnie wypoczywam w 'niewiadce':-)

do przetloczen polecam styropian 1cm-wychodzi na rowno. potem na to ptoponuje bo teraz zimno a w srodku mam chlodno ekran zagrzejnikowy,on de facto jest drogi,ja mialem pozostalosci po budowie siostry domu ekran ktory jak mniemam jest pod ogrzewanie podlogowe-tak samo wyglada a cena nizsza:-)

z wykladzina polecam wziac kolo 30m2-wiem duzo,ale jak np kufry tez wykleisz co gabki leza,jakis chodniczek pod kolor scian albo dasz za duzo kleju i przemoknie wykladzina i trzeba wymienic to masz zapas-5m nie majatek a masz pewnosc ze starczy.


aha,ja kleilem styropian i ekran na klej do paneli sufitowych zdjecie w moim poscie,a wykladzine na budapren-nanosic z glowa i bedzie trzymac...:-) :-) :-)

rust
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 28 cze 2013, 10:53

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: rust » czwartek, 18 lip 2013, 23:09

ok dzieki za podpowiedzi mase się tu dowiedziałem, nie wiem czy droga którą obrałem ( dragon polimer miedzy bude a maty zagrzejnikowe, butapren miedzy wykladzine i mata strona alu) bedzie dobra ale jutro wyjedzam w bieszczady kleić Nke, nie spodziewam wielkich wodotrysków ale mam nadzieje że jakoś ogarnę, wkleje fotki jeśli wydzie be tragedii :D pozdrawiam i dzieki.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2068
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: Karolus » piątek, 19 lip 2013, 08:16

rust pisze:ok dzieki za podpowiedzi mase się tu dowiedziałem, nie wiem czy droga którą obrałem ( dragon polimer miedzy bude a maty zagrzejnikowe, butapren miedzy wykladzine i mata strona alu) bedzie dobra ale jutro wyjedzam w bieszczady kleić Nke, nie spodziewam wielkich wodotrysków ale mam nadzieje że jakoś ogarnę, wkleje fotki jeśli wydzie be tragedii :D pozdrawiam i dzieki.



Bieszczady czyli gdzie?

Jakbyś przez Przemyśl jechał moglibyśmy się spotkać - parę rzeczy bym wytłumaczył, pokazał może coś dobrego doradził...
No bo ja już po remoncie a cały czas coś jeszcze robię...
Więc jakby co zapraszam...

rust
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 28 cze 2013, 10:53

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: rust » piątek, 19 lip 2013, 10:59

krosno-sanok-polańczyk-werlas :D pakowanie trwa. Dzięki za zaproszenie ale nie bede jechał od tej strony, ps mialem kiedyś merca w123 240D z niewiadówką pociskał już 90r był jak członek rodziny najpierw ojciec jezdził potem ja niestety sprzedalem kilka lat temu i do tej pory żałuje :(.

rust
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 28 cze 2013, 10:53

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: rust » czwartek, 25 lip 2013, 09:54

a oto efekty 4 dni pracy 2 dni samemu 2 z nieocenioną pomocą szwagra i żubra
1- co zastałem i zdzieranie
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
wykleiłem za pomoca dragona całą skorupe matami zagrzejnikowymi do wysokości tak z 10cm nad podloge:
ObrazekObrazek
i zdązyłem nakleić sufit i jedną sciane butaprenem
Obrazek
wyszło wg mnie b dobrze zdjecia reszty dodam jak znowu obrócę na bieszczady bo wrociłem o 1 w nocy i nie zrobiłem już wyklejonej

rust
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 28 cze 2013, 10:53

Re: Kilka informacji w jednym mijescu 126N

Postautor: rust » czwartek, 25 lip 2013, 10:38

ma ktoś może wymiary listewki nad oknem po lewo od wejscia do Nki i tej drugiej listewki poduszczelkowej górnej ??


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości