Przednia szyba Niewiadów N126E

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
marlotnik
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 mar 2012, 19:36

Przednia szyba Niewiadów N126E

Postautor: marlotnik » sobota, 24 mar 2012, 20:09

Witam
Borykam się z problemem.. Przednia szyba w przyczepie jest lekko pęknięta na okolo 8cm od górnego nitu. Jak ją mozna załatac aby nie było widoczna naprawa i zeby wygladała jak nowa. Muszę i tak dać nowe nity do szyby i chyba listwe od szyby też. Najbardziej zależy mi na zaklejeniu tego pęknięcia i założeniu nowych nitów i też nie wiem gdzie mógłbym takie dostac bo w moim mieście szuakłem ale niemoge dostać. Jeśli ktoś może mi pomóc poradami na temat szyby i nitów bylbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Przednia szyba Niewiadów N126E

Postautor: jedrek101 » niedziela, 25 mar 2012, 07:22

Witaj , wiesz ja to prosty człowiek jestem nie pamiętam żadnych nitów w szybie :?
Zrób fotkę, to z przyjemnością podejrzę..
jak ta szyba nie cieknie to nie kombinuj za mocno, przejrzyj dział: http://www.fanklub-niewiadowek.com/niew ... o_sam.html Myślę że znajdziesz sporo ciekawych porad

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Przednia szyba Niewiadów N126E

Postautor: BIGL » niedziela, 25 mar 2012, 08:45

Też nie wiem o co chodzi z tymi nitami :? Na końcu tego pęknięcia polecam wywiercić wietrtłem otworek - tak aby rysa była zakończona na okrągło. Po takiej operacji można oczywiście zakleić otwór klejem lib silikonem.
Obrazek

marlotnik
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 mar 2012, 19:36

Re: Przednia szyba Niewiadów N126E

Postautor: marlotnik » niedziela, 25 mar 2012, 12:44

Musze się zastanowić co i jak zrobić zeby szyba była jak nowa. Cała szyba jest przymocowana na nitach od góry
Nity maja 3 mm szybe musze jakas pasta wypolerowac bo tez jest zrysana.Musze w wolny dzien to zobaczyc zeby rozpocząć sezon.


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości