Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: NIL2 » piątek, 29 lip 2011, 23:54

Ankieta wypełniona ale dlaczego nic nie ma o wyjazdach zagranicznych ? Pani Magister :?:
Właśnie wróciliśmy z Chorwacji - Makarska - w cieniu +38 woda +28 było kilku Polaków z przyczepami ale nasza N-ka chyba była rodzynkiem .
Ps Polak potrafi - sąsiadowaliśmy z fajnym towarzystwem z Anglii którzy zrobili kółko z przyczepą Anglia - Polska - Chorwacja - Włochy - Francja - Anglia ( Polacy ale renówka miała kierownicę z prawej ) :D ale to jeszcze nic w porównaniu z chłopakami z Szwajcarii których spotkaliśmy pod Dubrownikiem na rowerach !!! :shock: trochę narzekali na nogi ale humory ich nie opuszczały .
Pozdrawiam wszystkich zakręconych :D

Awatar użytkownika
LCG_A&W
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2011, 18:50
Lokalizacja: Kraków/NH

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: LCG_A&W » niedziela, 31 lip 2011, 23:34

NIL2 pisze:Ankieta wypełniona ale dlaczego nic nie ma o wyjazdach zagranicznych ? Pani Magister :?:

:) ponieważ ta praca jest tylko o Polsce :) a jak tak dalej pójdzie to z "pani magister" będzie wielkie "G" ;) coś mi nie idzie.


co do pogody....w Krakowie bez zmian. leje. zalewa. i krew też już zalewa. miałam w ten weekend być już w niedzicy z eNką, ale już pomijając pogodę- remont mam w domu rozgrzebany i nieskończony. Gdzie wakacje i gdzie pisanie pracy mgr ? :D Został mi miesiąc na napisanie... ;) Już to widzę.

Co do rejestracji na innych forach... nie chcę, żeby na mnie krzyczeli, a wiem, ze nie będę korzystać z tamtych for, bo nawet nie mam na nie czasu. Zostaje przy tym :) A nóż się zbierze ze 150 wypełnień ankiety. A jak nie, to jakoś sobie poradzę ;)
N126 + Suzuki Grand Vitara / Honda Prelude V

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: konrad » poniedziałek, 1 sie 2011, 10:13

LCG_A&W pisze:co do pogody....w Krakowie bez zmian. leje. zalewa. i krew też już zalewa. miałam w ten weekend być już w niedzicy z eNką, ale już pomijając pogodę- remont mam w domu rozgrzebany i nieskończony. Gdzie wakacje i gdzie pisanie pracy mgr ? :D Został mi miesiąc na napisanie... ;) Już to widzę.


a my zaliczyliśmy kolejny weekend nad Sosiną, były rowerki wodne, były duszonki i ognisko ...
fakt że w niedziele nas przegoniło ale i tak weekend udany :D
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

kuneg
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 25 lip 2011, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: kuneg » poniedziałek, 1 sie 2011, 18:46

To ile Ci tych ankiet jeszcze trzeba?
Pozdrawiam
Małgorzata

Opel Astra Kombi 1,9 CDTI + N126n

Awatar użytkownika
LCG_A&W
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2011, 18:50
Lokalizacja: Kraków/NH

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: LCG_A&W » wtorek, 2 sie 2011, 00:32

jakieś 127, żeby było do 150 ;)
N126 + Suzuki Grand Vitara / Honda Prelude V

Awatar użytkownika
LCG_A&W
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2011, 18:50
Lokalizacja: Kraków/NH

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: LCG_A&W » poniedziałek, 5 wrz 2011, 10:23

Kochani, zwracam się z gorącą prośbą. Po pierwsze bardzo dziękuję wszystkim, którzy już pomogli i wypełnili ankietę i proszę o jeszcze :) Ankieta jest jeszcze aktywna i jeżeli ktoś znajdzie chwilkę, to proszę o wypełnienie :) :D
http://www.ankietka.pl/ankieta/67860/wc ... perem.html
N126 + Suzuki Grand Vitara / Honda Prelude V

NIL
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 31 sie 2008, 20:15
Lokalizacja: Mazury Iława

Re: Praca mgr na temat campingu i caravaningu- POMOCY

Postautor: NIL » poniedziałek, 5 wrz 2011, 18:56

Jeżeli idzie o ankietę trudno mi było odpowiedzieć np. na pytanie 6. są czyste i trafiają się brudne a dokładniej bym powiedział zaniedbane , jeżeli idzie o pyt. 7 zdarza się obsługa mało profesjonalna a nawet nie miła zmęczona turystą
wiem że jest to ankieta i trudno ułożyć pytania
Powodzenia


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości