Materiał na przedsionek

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
tinca
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 11 kwie 2010, 11:28
Lokalizacja: 300 m na wsch. od Rzeszowa

Materiał na przedsionek

Postautor: tinca » niedziela, 5 gru 2010, 14:11

Witam, wiosne poświęciłem na totalny remont enki , lato -- ponad tysiąc kilometrów w drodze , a na koniec sezonu przedsionek odmówił posłuszeństwa. Jako że remont przeprowadzałem sam to i postanowiłem poświęcić zimę na zmianę przedsionka . Wiele różnych opcji jak ma wyglądać krąży mi po głowie , ale mam jedno zasadnicze pytanie gdzie można kupić zamówić materiał --- plus moskitiery okna itd.
Mam nadzieje że ktoś już tego próbował tj. szyć i wie z czego to robić i gdzie to można dostać , nie mówiąc o kosztach.
Pozdrawiam będę wdzięczny za każdą informację.
Grzesiek+Ela+Ala+Kasia 126e+Palio Weekend

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Materiał na przedsionek

Postautor: BIGL » niedziela, 5 gru 2010, 15:21

:shock: Nie wiem czy przy 1 sztuce to w ogóle będzie opłacalne :?: , materiałów poszukaj na allegro i w sklepach np.tapicerskich. Wbrew pozorom - stelaż,okna,kedra i solidne zamki wyniosą 3/4 ceny nowego...
Obrazek

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Materiał na przedsionek

Postautor: kotek » niedziela, 5 gru 2010, 20:21

BIGL pisze: :shock: Nie wiem czy przy 1 sztuce to w ogóle będzie opłacalne :?: , materiałów poszukaj na allegro i w sklepach np.tapicerskich. Wbrew pozorom - stelaż,okna,kedra i solidne zamki wyniosą 3/4 ceny nowego...



Szycie samemu, może to i taniej. Sklep z materiałami jest gdzieś w Łodzi. Koledzy z tamtych okolic na pewno wiedzą. Po uszyciu jeszcze dochodzi impregnacja wszystkich szwów. Wolałem powierzyć szycie specjaliście i jestem zadowolony. Mam gwarancję, po próbie deszczowej ( Borki 2009 )Dostawki okazało się , że z jednej strony puszcza wodę na połączeniu kiedry zamka i robi się wklęśnięcie, w którym zbiera się woda. Zareklamowałem, zaimpregnowali połączenia i dołożono poprzeczki do stelaża. Teraz mam już spokój.
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości