Strona 1 z 4
Zdradziłem was... Lander Graziella 401 rocznik 1982
: niedziela, 12 kwie 2020, 02:51
autor: Romlas
Zmiana tytułu tematu i przeniesienie do działu "remonty" na prośbę autora.Tak, chyba powoli będę zaliczał sie do frontu "i nie tylko".
Co prawda wieloryby jeszcze na działce ale wiadomo, że to tylko kwestka czasu i nie będzie. Zostanie N250 ale tu losy tak naprawdę też nie są pewne. A na razie taki tylko skrawek zdrady.
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 07:40
autor: reflexes
Lander Graziella?
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 07:41
autor: RAFALSKI
Lepiej mieć jednego zgniłka nadającego się do jazdy niż dwa rozdłubane wieloryby

Nic nie bój, wyprzedasz tabor, zmienisz barwy i tyle. Przynajmniej zobaczymy się na zlocie bo będziecie mieli czym przyjechać

Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 07:48
autor: trinio
Nie bój, nie bój... Ja w swoim czasie też zdradziłem n126 na zgniłka, na pierwszym wyjeździe już na widok niewiadówki łezka się kręciła z tęsknoty, jako placebo kupiłem na działkę przyczepkę na szpadle (niewiadówka, teraz robi za baze dla Synka) i nie wytrzymałem, zgniłka choć szczelnego popchnąłem i wieloryba se nabyłem. Ale chyba Twoja nowa przyczepka to inna bajka... Pozdrawiam.
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 08:30
autor: Lukasz_b20
Jak mogłeś....

Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 08:34
autor: Romlas
No dobra, Tomek i tak trafił...
Oczywiście z tyłu głowy wisi chęć zostawienia wieloryba jednego, ale po co? No i z laminatu nie wychodzę więc proszę mi tu od pieczarkowców nie wymyślać, hehe. Ale nigdy nie mów nigdy. Po prostu miałem dość myślenia czy pojedziemy kiedyś na zlot swoim sprzętem.
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 08:37
autor: trinio
Fajna a zdjątka wnętrze też pokażesz? Zawsze to jakieś urozmaicenie w te pseudo święta

Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 08:42
autor: RAFALSKI
Panie, no to bajka

Pogratulować!
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 08:58
autor: Miron EZD
Piękny sprzęt, gratuluję, no i najważniejsze jak napisałeś, to nie zgniłek. Potraktujmy to jak włoską zapiekankę czyli: Casseruola italiana.

Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 09:57
autor: tantalos
Fajna, wrzuć coś z wnętrza. Rozmiar koła oryginał czy może wnęka niesymetryczna?
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 10:55
autor: Romlas
tantalos pisze:Fajna, wrzuć coś z wnętrza. Rozmiar koła oryginał czy może wnęka niesymetryczna?
Oryginał jak w zapiekance 12 cali. Tu właściciel zainstalował 15 cali bez przeróbek, poszerzone tylko nadkole bo wystaje poza obrys pojazdu. Nie wiem czy zostanę przy tej opcji. Zdjęcia później, bo to baardzo świeży temat. Wbrew zaleceniom nie #zostałem w domu, i po 2 tygodniowym siedzeniu w samotności pognałem kupić bo już była kolejka. Trudno znaleźć Landini, bo dwa lata śledzę temat i w 10 rocznicę udało sie trafić. Układ wnetrza do bani przy mojej rodzinie, no ale nie można mieć wszystkiego. Jest to średnia buda, 4 metry, i chyba wieloryb jest szerszy, ale za to krótszy. No tak czy siak i wieloryb i Landini to jakieś wyrzeczenia, nie jest to 5 metrowy zgniłek na wypasie i nigdy nie będzie.
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 10:55
autor: Murano
Gratulacje.
Teraz już możesz wiedzieć, że mieliśmy już po uszy tego niezdecydowania i kombinowania

.
Jest buda na chodzie i z laminatu! Teraz dopiero zaczniecie karawaning.
Bardzo mi się ten model podoba!
Jeszcze raz gratki!!!
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 11:01
autor: tomcat
Fajnie
Gratulacje

Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 11:18
autor: Romlas
Murano pisze:Teraz już możesz wiedzieć, że mieliśmy już po uszy tego niezdecydowania i kombinowania
Uwierzcie mi, że ja też. A kupno 30 letniego zgniłka było dla mnie zbyt trudne.
Re: Zdradziłem was..
: niedziela, 12 kwie 2020, 11:42
autor: desperos
Gratuluję

Można powiedzieć, że stoisz w rozkroku a może to nawet i szpagat
