N126N kontra reflexes, czyli pamiętnik remontowy

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: N126N kontra reflexes, czyli pamiętnik remontowy

Postautor: reflexes » poniedziałek, 29 wrz 2014, 12:54

Hehehe A ja właśnie sobie przemyślałem i zaczynam się skłaniać do Twojego pomysłu :D

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: N126N kontra reflexes, czyli pamiętnik remontowy

Postautor: reflexes » niedziela, 24 maja 2015, 16:04

Wątek można zamknąć. W dniu dzisiejszym przyczepa poszła w świat. Niestety dzisiaj się dowiedziałem, że skończy jako mieszkanie dla jakiegoś sezonowego pracownika, ale nie stać mnie na sentymenty i z bólem oddałem.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: N126N kontra reflexes, czyli pamiętnik remontowy

Postautor: reflexes » czwartek, 13 cze 2019, 08:44

Myślę sobie, skąd ja znam tą budę.
Trafiłem na booking Portu Jagodne ponieważ czarterują oni fajną rzecz jaką jest katamaran RORO, na którego można wstawić swoją budkę i popływać po mazurskich jeziorach, a tu taka niespodzianka. :D Miała skończyć jako cieciówka, a kończyła jako apartament :lol:
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie1.JPG

elenoik
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 15 kwie 2019, 02:06

Re: N126N kontra reflexes, czyli pamiętnik remontowy

Postautor: elenoik » piątek, 14 cze 2019, 02:55

reflexes pisze:
jak masz za dużo czasu to fajnie , ja wolałbym dać po 115 za nówki u dariusa i po kłopocie - przez 8 godzin to na przyczepkę można zarobić

Ty byś wolał, ja nie. Ty możesz w 8 godzin zarobić milion, ja nie. Poza tym pracuję 8 godzin dziennie i mi wystarcza, a z pozostałymi 16 też coś trzeba zrobić.
Pozostałym kolegom dziękuję za uznanie.

Pełen profesjonalizm szacun dla Ciebie kolego. Wychodzę z tego samego założenia bo nic tak nie cieszy jak wlasna robota. A co do tapicerki również szukałem różnych rozwiązań i powiem szczerze że niektóre opcje cenowe powalaly na kolana , wiec pojechalem do casto i identyczny materiał kupiłem za 7. 60 zł pozdrawiam Maciej


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości