Remont 126e u vvarriora

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: reflexes » wtorek, 18 paź 2016, 19:08

Ja będę tankował ze stalówki. Dzisiaj dostałem info, że butla Nano już na mnie czeka. Wziąłem też ten standardowy reduktor ale jeszcze nie wiem do czego :-) . Dali za 5 zika to szkoda było nie skorzystać.

Awatar użytkownika
Tommy Przytulas
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 18 wrz 2016, 15:16

Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: Tommy Przytulas » wtorek, 18 paź 2016, 19:20

Ja używam tego niebieskiego normalnie w przyczepie przyczepiony do węża na opaskę tyle, że wcześniej używałem tylko kuchenki do gotowania, przy ogrzewaniu czy bojlerze (o ile uda mi się kupić w dobrych pieniądzach) to już nie przejdzie. Używałem też do grilla gazowego Cramer, tyle, że grill chodził dosyć hmm słabo. Musiałem maxymalnie odkręcić dyszę i wtedy była poprawa. Podejrzewam że to wina tego, że grill jest na ciśnienie 50mbar a nie 37. Czy ktoś wie gdzie można dostać reduktor do butli nano ale na 50mbar? Znam rozwiązanie z camperfitem ale chciałbym sam reduktor bez kombinacji. A przynajmniej przy grillu .

Graba? Może innym razem... Tommy Przytulas

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: reflexes » wtorek, 18 paź 2016, 19:45

A ja zamówiłem już adapter, bo chcę być uniwersalny. Tzn. nie wyrzucam stalówki, bo jak się okaże, że faktycznie za wymianę Nano będę musiał płacić 70 plnów to latem będę jeździł z 11 za 39 plnów, a ten nano bajer zostanie na wyjazdy w chłodniejsze dni gdzie potrzebny będzie propan. Ogólnie w moim przypadku cała ta nano to tylko moje widzimisie, bo moja małżonka nie bardzo chce słyszeć o zimowych wyjazdach :? .

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: vvarrior » środa, 19 paź 2016, 00:25

Z ClickOnem czy jak to się zwie nie widziałem reduktorów 50mBar dlatego tak czy siak polecamy kamperfita bo zawsze można odkręcić i używać stalówek jak i dowolnie używać reduktorów, łącznie z tymi regulowanymi.

Wykręcono przez Taptalk z cyferblatu RWT "Bratek" ;)
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: kooba » czwartek, 20 paź 2016, 18:33

sMAJSTER pisze:
kooba pisze:
reflexes pisze:
kooba pisze:
reflexes pisze:Ale ja już wężyk mam. Parę dni temu odebrałem od listowego.

Masz 14 dni na zwrot.

Wiem, ale trzeba zwrócić w stanie nie naruszonym, a to już się nie uda i faktycznie jest średnio opłacalne, bo kosztował lekko powyżej 20 pln z przesyłką.

Zgodnie z prawem sprzedawca ma zwrócić również koszty przesyłki. Warto o tym pamiętać bo sporo sprzedawców tego nie robi.

Kuba a masz może jakiś odnośnik którym można sprzedawcę przekonać do zwrotu za przesyłkę? Dla kupującego to bardzo komfortowa by była sytuacja.

No i miałem prawie rację bo przepisy się trochę zmieniły. Jednak nie jest tak źle i koszty są zwracane, ale nie zawsze całe. Tu macie artykuł na ten temat http://konsumentwsieci.pl/nowe-reguly-p ... -od-umowy/

sMAJSTER

Re: RE: Re: Remont 126e u vvarriora

Postautor: sMAJSTER » czwartek, 20 paź 2016, 19:46

kooba pisze:
sMAJSTER pisze:
kooba pisze:
reflexes pisze:
kooba pisze:
reflexes pisze:Ale ja już wężyk mam. Parę dni temu odebrałem od listowego.

Masz 14 dni na zwrot.

Wiem, ale trzeba zwrócić w stanie nie naruszonym, a to już się nie uda i faktycznie jest średnio opłacalne, bo kosztował lekko powyżej 20 pln z przesyłką.

Zgodnie z prawem sprzedawca ma zwrócić również koszty przesyłki. Warto o tym pamiętać bo sporo sprzedawców tego nie robi.

Kuba a masz może jakiś odnośnik którym można sprzedawcę przekonać do zwrotu za przesyłkę? Dla kupującego to bardzo komfortowa by była sytuacja.

No i miałem prawie rację bo przepisy się trochę zmieniły. Jednak nie jest tak źle i koszty są zwracane, ale nie zawsze całe. Tu macie artykuł na ten temat http://konsumentwsieci.pl/nowe-reguly-p ... -od-umowy/

Dzięki Kuba .
Nie pytałem na pw. Bo fajnie takimi informacjami dzielić się.


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości