Remont przyczepki N126n * Dariusz {3}

czyli nasza walka z przyczepą...
Dariusz
Posty: 17
Rejestracja: środa, 9 wrz 2015, 08:46
Lokalizacja: Toruń

Remont przyczepki N126n * Dariusz {3}

Postautor: Dariusz » piątek, 30 paź 2015, 15:49

Rozpocząłem dalszą część remontu. Teraz zaczyna być coś widać. Spore zmiany pomiędzy tym co miało być, a jest. Istny żywioł i całkowity przypadek przy wyborze materiałów. Nie dostałem tego, co chciałem i sobie zaplanowałem. Kupiłem to co mogłem dostać. Ściany zostały wyklejone wykładziną, składającą się z dwóch warstw. Nie ma obawy, że będzie prześwitywało słońce i izolacja termiczna też będzie dobra. Na suficie panele z podkładem z korka, czyli wystarczy. Została zrobiona nowa szafka do lodówki i mikrofali. Stara to radosna twórczość poprzedniego użytkownika, z płyty wiórowej, bardzo ciężka. Ta jest o dużo lżejsza. Szafę na rzeczy, też przerobiłem. Będzie tam stało radio i mały telewizor. Pozbyłem się też, zamykanych szafek w górnych rejonach. Już pogoda nie dopisuje, trzeba kończyć pracę w tym roku. Wszystko zostaje, do następnego roku.
Załączniki
DSCN0484.JPG
DSCN0487.JPG
DSCN0489.JPG
DSCN0488.JPG
DSCN0483.JPG
DSCN0486.JPG
DSCN0491.JPG
DSCN0490.JPG

jadwig.64
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 5 wrz 2015, 12:53

Re: Remont przyczepki N126n * Dariusz {3}

Postautor: jadwig.64 » niedziela, 29 lis 2015, 19:03

Zazdroszczę tylko z tego powodu że jeszcze swojej nie kupiłem ,zastanawia mnie położenie paneli na suficie jak to w praktyce będzie się spisywało czy są jakieś opinie o takim wykończeniu bo w sumie to by było praktyczne sam nie wiem? Pozdrawiam Mirek wel jadwig.64 :lol:


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości