Uratowana przed śmiercią

czyli nasza walka z przyczepą...
naal

Re: Uratowana przed śmiercią

Postautor: naal » piątek, 10 sty 2014, 00:43

Takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki!

naal

Re: Uratowana przed śmiercią

Postautor: naal » niedziela, 30 mar 2014, 12:58

I stało się. Maleństwo znalazło nowego właściciela. Jestem jednak przekonany, że trafiła w dobre ręce, a i lada dzień jej nowy właściciel zarejestruje się tutaj. Przyczepka po raz kolejny usłyszała, że spełnia czyjeś marzenia.

Mi zaś pozostaje poszukiwanie innej, zdezelowanej i zaniedbanej cepki.

Awatar użytkownika
jarekp1910
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 3 kwie 2014, 08:23
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Uratowana przed śmiercią

Postautor: jarekp1910 » wtorek, 30 wrz 2014, 13:56

Witam wszystkich serdecznie , troszkę mi to czasu zajęło ale wkońcu trzeba sie pochwalić swoimi modernizacjami tej przyczepy . W załączniku dorzucam zdjęcia oraz krótkie opisy.

Marcin mam nadzieję że Ci się spodoba ;)
Załączniki
DSC_0083.jpg
Jak widać na zdjęciu , przerobiłem szafkę pod zlewem, zabudowałem lodówkę , zamontowałem kuchenkę ze zlewem.
DSC_0084.jpg
Dorobiłem szafkę oraz szufladę , a za szafką znajduje sie zbiornik 30l na wode, wraz z pompką 12v doprowadzoną do zlewu
DSC_0086.jpg
Na zdjęciu pokazana pokrywa zasłaniająca zlew i kuchenkę wykonana z paneli.
DSC_0087.jpg
Szafkę przy kuchence obiłem płyta HDF i zamontowałem półkę.
DSC_0088.jpg
Na zlew i kuchenkę dorobiłem pokrywę z paneli.
DSC_0090.jpg
Do instalacji elektrycznej dorzuciłem zasilacz komputerowy który przetwarza mi napięcie z 230V na 12V
DSC_0091.jpg
przednie schowki obiłem gumolitem
DSC_0093.jpg
Z szafy wyrzuciłem rurkę na wieszaki i zamontowałem półki ( wydaje mi się bardziej praktyczniejsze )
DSC_0095.jpg
schowki znajdujące się pod łóżkiem obiłem dookoła płyta hdf białą a podłogę wykładziną dywanową
Volkswagen Transporter T3 + Niewiadów N126E + Łódka Stynka również wyprodukowana w Niewiadowie


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości