małe modyfikacje

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Awatar użytkownika
Wodnik Szuwarek
Posty: 485
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 23:15
Lokalizacja: Cracow

Re: małe modyfikacje

Postautor: Wodnik Szuwarek » środa, 5 lut 2014, 08:00

Samba poniekąd masz racę - są rodzaje wykładzin, które śmierdzą niemiłosiernie - czasem czuć ten zapach w np. nowo oddanych do użytku lokalach, szpitalach itd. Druga sprawa, że wykładziny te wydzielają specyficzny zapach pod wpływem wysokiej temperatury. To co opisujesz miało miejsce u Ciebie ponieważ blaszak- samochód nagrzewa się od słońca do dużo wyższych temperatur niż przyczepka. jeśli jaro-wi wykładzina nie śmierdziała od nowości to znaczy, że jest z tego nieśmierdzącego tworzywa i całkiem prawdopodobne, że opisana u Ciebie sytuacja u niego nie będzie miała miejsca.

jaro12331
Posty: 210
Rejestracja: sobota, 24 lis 2012, 21:08

Re: małe modyfikacje

Postautor: jaro12331 » czwartek, 6 lut 2014, 09:22

Wodnik Szuwarek pisze:Samba poniekąd masz racę - są rodzaje wykładzin, które śmierdzą niemiłosiernie - czasem czuć ten zapach w np. nowo oddanych do użytku lokalach, szpitalach itd. Druga sprawa, że wykładziny te wydzielają specyficzny zapach pod wpływem wysokiej temperatury. To co opisujesz miało miejsce u Ciebie ponieważ blaszak- samochód nagrzewa się od słońca do dużo wyższych temperatur niż przyczepka. jeśli jaro-wi wykładzina nie śmierdziała od nowości to znaczy, że jest z tego nieśmierdzącego tworzywa i całkiem prawdopodobne, że opisana u Ciebie sytuacja u niego nie będzie miała miejsca.
dobrze prawicie :thumbup:

Awatar użytkownika
TheSamba.pl
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 1 lut 2014, 18:17
Lokalizacja: Słupca
Kontaktowanie:

Re: małe modyfikacje

Postautor: TheSamba.pl » czwartek, 6 lut 2014, 12:53

Mój samochód jest w pełni ocieplony więc nagrzewania akurat takiego nie ma, ale widocznie skład chemiczny był inny i stąd taki efekt. Teraz mam zrobiony kempingowy parkiet wiec już w ogóle mam ciepło do tego stopnia ze nie muszę się niczym przejmować
Zabudowy kempingowe
http://www.thesamba.pl


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości