Ile można zapłacić za remont N126

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: jedrek101 » środa, 7 lis 2012, 20:27

wojtas pisze:Dzwoniłem do gościa od podanego linku, kwota za tapicerkę + montaż 1150zł. Cena wydaje mi się uczciwa jak za materiały, wykonanie i montaż całości, jest tylko małe ale ponad 400km x 4 kursy jak w moim wypadku. Samej tapicerki nie dotnie i nie prześle gdyż nie daje gwarancji ,że będzie pasować

Więc zostaje Ci studiowanie forum oraz stronki i remont we własnym zakresie ....

Awatar użytkownika
zenuak
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2012, 18:05
Lokalizacja: ŁOMżA (podlaskie)

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: zenuak » środa, 7 lis 2012, 23:59

Dokładnie, rób sam, w najgorszym wypadku poprawisz :D
N126n '91 + Renault Megane Kombi 1.9d '99

Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: NIL2 » środa, 14 lis 2012, 20:18

Już gdzieś komuś pisałem w autoryzowanym serwisie w Olsztynie około 1 tyś zł brutto wymiana tapicerki z ich fabrycznymi materiałami obojętnie czy E czy N do wyboru 4 kolory . Skoro w Olsztynie tyle to pewnie w całej Polsce u dilerów z serwisem . Mebelki i tak wyjmują to możesz dać okleić gdzie chcesz i im odwieziesz do wstawienia , jak będziesz miał pustą budę a podłoga jest dobra to samą wykładzinę podłogową też ci wkleją w serwisie za parę groszy .

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: stico80 » piątek, 28 gru 2012, 09:12

A ja napiszę tak. Zależy od użytych materiałów czyli wykładzin, oklein, klei, podkładów izolacyjnych. Cena u mnie wymontowanie wszystkiego, zdarcie i doczyszczenie wyklejenie i zamocowanie mebli.
podkład pod panele + klej +wykładzina remontowa + demontaż + montaż mebli = 800 zł brutto
wykładzina dużo lepsza na filcu + klej + demontaż + montaż mebli =1050 zł brutto
wykładzina bardzo dobra atest + klej + wykładzina dobry jakościowo leon na podłogę + dywaniki dywanowe + demontaż + montaż = 1632 zł brutto
Przebudowy, projekty wnętrz, meble na wymiar do uzgodnienia.
"dzyń, dzyń, dzyń"

wojtas
Posty: 119
Rejestracja: poniedziałek, 6 sie 2012, 21:03

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: wojtas » piątek, 28 gru 2012, 22:09

stico80 pisze:A ja napiszę tak. Zależy od użytych materiałów czyli wykładzin, oklein, klei, podkładów izolacyjnych. Cena u mnie wymontowanie wszystkiego, zdarcie i doczyszczenie wyklejenie i zamocowanie mebli.
podkład pod panele + klej +wykładzina remontowa + demontaż + montaż mebli = 800 zł brutto
wykładzina dużo lepsza na filcu + klej + demontaż + montaż mebli =1050 zł brutto
wykładzina bardzo dobra atest + klej + wykładzina dobry jakościowo leon na podłogę + dywaniki dywanowe + demontaż + montaż = 1632 zł brutto
Przebudowy, projekty wnętrz, meble na wymiar do uzgodnienia.

Ceny masz do przeskoczenia wręcz bardzo niskie. Samo rozebranie i doczyszczenia to dobry dzień ....teraz oklejenie wykładziną + montaż kolejne z 2-3dni. Ja za taką kase bym nie robił.

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: stico80 » piątek, 28 gru 2012, 22:22

Pieniądz jest pieniądz, trzeba zarabiać. Za spolerowanie samochodu w zależności od wielkości auta i głębokości rys biorę od 150 zł do ......... i też jedni mówią że tanio a drudzy że drogo.
"dzyń, dzyń, dzyń"

wojtas
Posty: 119
Rejestracja: poniedziałek, 6 sie 2012, 21:03

Re: Ile można zapłacić za remont N126

Postautor: wojtas » piątek, 28 gru 2012, 22:35

Wielka szkoda,że nie mieszkamy tak do 50km bo na pewno byś robił moją cepke. Sam widze ile to jest pracy aby zrobić coś co będzie cieszyło oko i było sprawne. Powodzenia


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości