Niewiadówka vs Wilk (?)

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Konto usuniete

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: Konto usuniete » niedziela, 1 kwie 2012, 13:26

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 22:05 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: BIGL » niedziela, 1 kwie 2012, 16:07

Dopiero co poświęciłem palmy a wam takie żarty w głowie. Transakcja z Jędrkiem była zaplanowana już wcześniej - miałem co prawda poczekać aż popchnie swego ambulance, ale to poczciwy człowiek i się dogadaliśmy :D . Zresztą Marek (kuzyn) kazał mi zabierać Hobby ze swojej stodoły ( to był warunek takiej atrakcyjnej ceny), a u mnie też się zrobił tłok z 2 budami.
Z tymi klamkami w Nce to prawda, zawsze chciałem je zmienić na te zatrzaski bo ten cholerny kluczyk z szafy mi wypadał ,a i szuflada się słabo otwierała. Jędrek , nie wiem czy ci mówiłem że kluczyk do szuflady jest trochę inny - taki standardowy jak do szafy ale lekko nacięty (takie zabezpieczenie), zobaczysz i będziesz wiedział o co chodzi :D . Mam jeszcze 2 koła oryginalne na wsi to Ci podrzucę jak będę jechał do braciaka na święta (parę innych pierdół też).
Jak to się mówi" Umarł król niech żyje król " - Niewiadkę będę wspominał dobrze i bez kompleksów :D . Mam nadzieję że woda sodowa mi nie odbije i będę tu często zaglądał. W końcu nie jest ważny ogon , czy holownik - to my jesteśmy fanklubem :D
Ale się rozpisałem - jakiś taki zakręcony jeszcze jestem :D
Obrazek

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: BIGL » poniedziałek, 2 kwie 2012, 18:32

Melduję że już pierwsza noc za mną w mojej nowej przyczepce. Człooowieeeekuuu - normalnie rewelka 8) Pstryknąłem z samego rana fotkę abyście wreszcie zobaczyli to cudo - w sumie to smutno mi się zrobiło że muszę udowadniać zdjęciami.... :cry: Takie czasy - czlowiek czlowiekowi Wilkiem :cry: :cry: :| :wink:
Macie i patrzcie - prosto z aparatu Obrazek
Miałem małą przygodę - w nocy był mecz (w ramach Euro 2012) i jakiś je.....any szlikowiec zerwał mi oryginalny napis :evil: - naszczęście miałem lekki sen i skopałem tyłek dla bolka :D . Napis znalazłem zaraz obok przyczepy - normalnie wandal, pewnie się poślizgną i wypadł mu z kieszeni :idea: Obrazek
Nie mogę porównac tych dwóch przyczep bo dzieli je przepaść - pierwszą noc normalnie jestem wyspany jak król, FULL KING SIZE BED.Mimo tej nocnej przygody chce mi się tańczyć i śpiewać :D
NIECH ŻYJE MOJE HOBBY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


PS. Jędrek - pod materacem masz ziarnko grochu - dzieciaki robiły jakieś głupie kawały.
Obrazek

Sisar
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 mar 2012, 13:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: Sisar » niedziela, 23 lis 2014, 12:50

Witajcie po latach.... Jednak szukam niewiadówki :) Dałem juz stosowne ogłoszenie...

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: dworek » niedziela, 23 lis 2014, 14:20

He he

Na wszystko czas przychodzi ...na niewiadówkę również :wink:

Jesteś synu marnotrawny na ostatniej prostej w drodze do domu :lol:
To napisałem ja, dworek 8-)

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: chris_666 » niedziela, 23 lis 2014, 14:43

dworek pisze:He he

Na wszystko czas przychodzi ...na niewiadówkę również :wink:

Jesteś synu marnotrawny na ostatniej prostej w drodze do domu :lol:


na pożegnania z laminatem również :lol: ja jestem również na ostatniej prostej

mam dość braku ładowności w kurnikach 8)

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Niewiadówka vs Wilk (?)

Postautor: dworek » niedziela, 23 lis 2014, 17:00

chris_666 pisze:
dworek pisze:He he

Na wszystko czas przychodzi ...na niewiadówkę również :wink:

Jesteś synu marnotrawny na ostatniej prostej w drodze do domu :lol:


na pożegnania z laminatem również :lol: ja jestem również na ostatniej prostej

mam dość braku ładowności w kurnikach 8)


...no to do zobaczenia :lol:
To napisałem ja, dworek 8-)


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości