Remont mojej N-126n - strach się bać... ;)

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Remont mojej N-126n - strach się bać... ;)

Postautor: kotek » sobota, 17 kwie 2010, 19:38

Ja zastosowałem taką jak na zdjęciu z włącznikiem łańcuszkowym. Na przejściu przewodów trochę silikonu akwarystycznego i nic nie przecieka.

Obrazek
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
skorat
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 18 mar 2010, 08:11
Lokalizacja: Powiat Rybnicki, Gmina Czerwionka-Leszczyny

Remont mojej N-126n - strach się bać... ;)

Postautor: skorat » sobota, 17 kwie 2010, 23:10

Kotek bardzo fajnie to wymyśliłeś!!! Też chciałem lampę nad drzwi, żeby w nocy nóg nie połamać ale nie umiałem znaleźć nic konkretnego i wybór padł na lampę obok drzwi (może też zda egzamin...miejmy nadzieję). Dzisiaj porobiłem zdjęcia jak ona wygląda i można zobaczyć te zabezpieczenia (wkręty) klosza przed odpadnięciem (o których wspominałem wcześniej), żeby na polskich dziurach nie została mi sama oprawa ;). Tak naprawdę to życie pokaże, czy mój patent się sprawdzi, czy też trzeba będzie myśleć nad czymś zupełnie innym. Niewątpliwą zaletą tej lampy jest niski pobór mocy, jasne ciepłe światło (można zobaczyć na poprzednich zdjęciach) i to, że prawie nie odstaje od przyczepy. Zapraszam do komentowania ;). Za każde słowo krytyki, zachęty i pomocy jestem ogromnie wdzięczny!!! Pozdrawiam, Tadek

Obrazek
Zabezpieczenie lampy wkrętami o średnicy2mm cz.1
Obrazek
Zabezpieczenie lampy wkrętami o średnicy2mm cz.2
Obrazek
Wygląd lampy zewnętrznej z boku przyczepy...
Citroen Xsara Picasso 2,0HDI + N-126n

NIL
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 31 sie 2008, 20:15
Lokalizacja: Mazury Iława

Re: Remont mojej N-126n - strach się bać... ;)

Postautor: NIL » niedziela, 18 kwie 2010, 06:51

Jeżeli mogę podpowiedzieć ,pomiędzy oprawę lampy a ścianę przyczepy dobrze było by podłożyć uszczelkę
pierwszy wyjazd i ta szczelina będzie wypełniona "pamiątkami" np.na leśnym kempingu znajdą się tam igły itp
Powodzenia


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości