Problem z avatarem

Jak dodać zdjęcie, jak dodać marker na mapie
Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Problem z avatarem

Postautor: KONZIO » środa, 22 cze 2011, 22:35

Przepraszam, że tu ale, albo ja już zapomniałem jak to się robi..., albo mam jakiś kłopot tech.
Chciałem zmienić swój awatar, ponieważ jak nieśmiało już wspominałem zakupiłem nową budę.
Niestety, dodanie avataru żąda ode mnie linku zewnętrznego, nie chce mi się obrazek zaczytać z kompa, dla tego też wykombinowałem sobie, że dodam go tutaj i pobiorę link.
Przepraszam jeśli namieszam, ale innego pomysłu nie mam, a hasło do fotosika gdzieś mam lecz przeważnie diabli wiedzą gdzie.
ad

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Problem z avatarem

Postautor: KONZIO » środa, 22 cze 2011, 22:39

I tzw du.., też tak nie idzie...
Panowie Admini ratujcie bo teraz to zupełnie "goły" zostałem... :? :? :?
ad

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Problem z avatarem

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 27 cze 2011, 08:37

No po bojach udało mi się...
Także dziękuję, hasło od fotosika mi się przypomniało.
Gdyby ktoś miał taki sam problem jak ja to:
- adres URL wygląda np.tak : http://images38.fotosik.pl/933/b278edfb09421801m.jpg
- w miejscu gdzie podaje się wymiary obrazka u mnie np. jest tak: 100 {PIXEL} X 70 {PIXEL}, wersja
"...lub zostaw puste, żeby spróbować automatycznej weryfikacji." u mnie niestety nie chciał zadziałać

Pozdrawiam, szczęśliwy ze swego sukcesu informatycznego
KONZIO
ad

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Problem z avatarem

Postautor: bartosz » poniedziałek, 27 cze 2011, 09:37

KONZIO pisze:No po bojach udało mi się...
Także dziękuję, hasło od fotosika mi się przypomniało.
Gdyby ktoś miał taki sam problem jak ja to:
- adres URL wygląda np.tak : http://images38.fotosik.pl/933/b278edfb09421801m.jpg
- w miejscu gdzie podaje się wymiary obrazka u mnie np. jest tak: 100 {PIXEL} X 70 {PIXEL}, wersja
"...lub zostaw puste, żeby spróbować automatycznej weryfikacji." u mnie niestety nie chciał zadziałać

Pozdrawiam, szczęśliwy ze swego sukcesu informatycznego
KONZIO


Ja również poprawiłem: można dodawać avatary po staremu :wink:
Przepraszam za późną odpowiedź :wink:

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Problem z avatarem

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 27 cze 2011, 11:56

bartosz pisze:Przepraszam za późną odpowiedź :wink:


Nie ma problemu, toc przeca każdy zdaje sobie sprawę, że z forum to Ty byś nie wyżył, a i w wolnej chwili to też masz na pewno inne relaksujące zajęcia, a nie tylko z rękami na klawiaturze wiecznie siedzieć :lol: :lol: :lol:
Bartku, dla mnie grunt, że to nie ja taki ciemny jestem, że obrazka sobie nawet nie umiem wstawić, tylko coś tam się technicznie rozjechało, a teraz już będzie dobrze.
Pozdrowienia i jeszcze raz dzięki
ad


Wróć do „Pomoc przy korzystaniu z naszego Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości