szkodnik naprasowanka

Koszulki, naklejki, flagi, tablice
Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Odp: szkodnik naprasowanka

Postautor: mannt » poniedziałek, 24 lis 2014, 09:56

reflexes pisze:
mannt pisze:Zapisałem się jakiś czas temu na listę vipwest'a bo naklejka jest fajna, ale kotek tez ma rację. Nie patrzyłem na to z tej strony. W obecnej sytuacji wolałbym taką naklejkę z napisem "mannt" zamiast fanklub niewiadowek .

Przyznam, że mam podobnie. W pierwszej chwili projekt naklejki mi się spodobał ale teraz się cieszę, że temat umarł, bo raczej bym tego na przyczepę nie przykleił. Również myślę, że FKN nie powinien być mieszany w taką propagandę, bo po pierwsze ma ona dość kontrowersyjną forma wyrazu, a po drugie nie wszyscy członkowie FKN muszą się z taką ideą utożsamiać, a taką postawę demonstruje ta grafika. Co kto indywidualnie sobie naklei na przyczepę, naprasuje na koszulkę albo wydziara na czole to jego sprawa i niech się pod tym podpisuje swoim imieniem, nazwiskiem lub ksywą.

Zgadzam się :mrgreen:

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Odp: szkodnik naprasowanka

Postautor: kooba » poniedziałek, 24 lis 2014, 12:02

Moim zdaniem robicie z igły widły. Jeżeli ktoś nie utożsamia się z taką ideą to nie zamawia gadżetu i tyle. Tu nikt nikogo nie zmusza do obowiązkowego posiadania wszystkich fanklubowych gadżetów. Równie dobrze moglibyście rozprawić o tym, że komuś nie podoba się kubeczek fanklubowy bo jak to tak olewać fanklub. Ja osobiście jeżeli dostanę od Olka naklejkę to ją przykleję na przyczepę. Jeżeli Olek jeszcze nie zamówił naklejek to poproszę go o zmianę podpisu na Kooba, ale nie dlatego, że się z wami zgadzam tylko po to żeby zaraz nie było krzyku jak to niestosownie się zachowałem przyklejając coś takiego.

Edit:
Naprasowanki nie zamawiam.

Awatar użytkownika
vipwest
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 7 kwie 2013, 18:40
Lokalizacja: Lwów / POLSKA

Re: Odp: szkodnik naprasowanka

Postautor: vipwest » poniedziałek, 24 lis 2014, 12:51

kooba pisze:Moim zdaniem robicie z igły widły. Jeżeli ktoś nie utożsamia się z taką ideą to nie zamawia gadżetu i tyle. Tu nikt nikogo nie zmusza do obowiązkowego posiadania wszystkich fanklubowych gadżetów. Równie dobrze moglibyście rozprawić o tym, że komuś nie podoba się kubeczek fanklubowy bo jak to tak olewać fanklub. Ja osobiście jeżeli dostanę od Olka naklejkę to ją przykleję na przyczepę. Jeżeli Olek jeszcze nie zamówił naklejek to poproszę go o zmianę podpisu na Kooba, ale nie dlatego, że się z wami zgadzam tylko po to żeby zaraz nie było krzyku jak to niestosownie się zachowałem przyklejając coś takiego.

ale to jest trochę skomplikowane by dogodzić każdemu, trudno jest na zmiana podpisu na nick, ale jest dobre narzędzie- nożyczki i każdy ma możliwość odciąć Szkodniku co uważa za potrzebne.
p.s. Nickname mogę nadrukować oddzielnie i każdy wkleja go tam gdzie chce. :lol:
Europę - tworzyć, Świat - rozumieć.

Ani się woda wróci, która upłynęła,
także ani godzina, która już minęła.

Konto usuniete

Re: Odp: szkodnik naprasowanka

Postautor: Konto usuniete » poniedziałek, 24 lis 2014, 13:32

Post usuniety

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Odp: szkodnik naprasowanka

Postautor: CornBlumenBlau » poniedziałek, 24 lis 2014, 13:42

Heniek pisze:
vipwest pisze: odciąć Szkodniku


Olek fajny z Ciebie chłop,ale odciąć? Wiesz co większość chce mu odciąć! :lol:
Ja bym sobie nie dał :lol:

Heniu, przecież Olek nie napisał, żeby odciąć temu Szkodniku co niepotrzebne, tylko odciąć to co potrzebne :mrgreen: a to wiele zmienia, choć cięcie, to zawsze cięcie :D
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: szkodnik naprasowanka

Postautor: mr_dywan » poniedziałek, 24 lis 2014, 21:32

Daleki jestem od kłótni, afer i siania fermentu ale demokracja (o ile to jest ustrój tu panujący) to dla mnie rzecz święta: 27 użytkowników zamówiło (a przez to rozumiem) zaakceptowało szkodnika Vipwesta.
Jeśli przeciwników będzie więcej to szkodnika naprasowanki nie zrobię nawet dla siebie, jeśli mniej to naprasowankę sobie zrobię bo mi się podoba.
Klajster Miasto i Kraj

Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 726
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2013, 21:23
Lokalizacja: Poznań

Re: szkodnik naprasowanka

Postautor: Slawol74 » wtorek, 25 lis 2014, 06:36

Seba to mi też zrób przy okazji 1 sztukę .
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .

Awatar użytkownika
tacho
Posty: 73
Rejestracja: środa, 3 wrz 2014, 23:08
Lokalizacja: ETM

Re: szkodnik naprasowanka

Postautor: tacho » wtorek, 25 lis 2014, 22:18

Szczerze powiem, iż nie wiem po co ta dyskusja nad wzorem, który sprzedawałem nastolatkom 15 lat temu na zlotach tuningowych.Dla mnie jest to stary i oklepany ''szkodnik''.
Proponowałbym wykonać coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju, a przede wszystkim mówiące o tym, czym się tu wszyscy zajmują.


Wróć do „Gadżety Fanklubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości