Avatary

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

Avatary

Postautor: Mr.Makarena » wtorek, 28 cze 2016, 21:04

Tak sie zastanawiam czy nie wprowadzic zwyczaju pokazywania facjaty w avatarach . Specjalnie napisalem zwyczaju a nie nakazu bo rozumiem ze niektorzy szanuja swoja prywatnosc i nie chca pokazywac swoich zdjec na forum poblicznym . Z drugiej jednak strony strasznie mnie ( i nie tylko mnie ) wkurza ze rozmawiam na zlocie z gosciem a czasami nawet pije ( choc wszyscy wiedza ze jestem niepijacy :-) ) a potem nie potrafie go zidentyfikowac na forum . Albo odwrotnie : pisze z kims na forum a potem nie potrafie Go odnalezc na zlocie . Ostatnio wygralem zaklad o piwo z sympatycznym sasiadem a nawet nie wiem kto to byl . ...Pal licho jak widzimy czlowieka po raz pierwszy , to zawsze mozemy sie Go zapytac o ksywke , ale bardzo czesto tak mam , ze znam goscia , bylem z nim na paru zlotach , przegadalismy dwie noce , zjedlismy 3 sloiki ogorkow kiszonych a Ja nie wiem kto to jest a pytac wstyd :-) Tez tak macie ?
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
woj205
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 14:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Avatary

Postautor: woj205 » wtorek, 28 cze 2016, 21:09

Czesc Przyjacielu
jak patrze na Twój to też nie dostrzegam różnicy chociaż przy trzecim słoiku ogórków wydawałeś mi się taki podobny.
popieram idee - zawsze potem łatwiej znależć kolege który miał dobre ogórki.
Miłego wieczoru
wojtek
Octavia II kombi + n 126 n + BIOD 400 TD LUXE

Niewiadówkodystansonocy w 2016: 31 / 2689 km
Niewiadówkodystansonocy w 2017: 12 / 650 km
Niewiadówkodystansonocy w 2018: 27 / 4200 km
Niewiadówkodystansonocy w 2019: 22 / 1580 km
dystansonocy w 2020: 17 / 2920 km
dystansonocy w 2022: 4 /126

dzin1975

Re: Avatary

Postautor: dzin1975 » wtorek, 28 cze 2016, 21:30

A może by tak na zlotach plakietki z imieniem,ew ksywką? Jak już siękiedyś wybiore na zlot to będę miał ten sam problem....chociaż Paczka już znam

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Avatary

Postautor: stachu_gda » wtorek, 28 cze 2016, 21:44

O ja bardzo popieram tę ideę. Mi na zlocie bardzo pomogło w integracji to że mam mordę na awatarze :) Dzięki temu byłem identyfikowalny.

Niestety mam słabą pamięć do twarzy i części poznanych na zlocie bardzo miłych ludzi nie kojarzę z nickami.

Z Tobą Makareno niestety nie pogadałem o menażkach i czajniczkach mimo że staliśmy prawie koło siebie :)

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Avatary

Postautor: tantalos » wtorek, 28 cze 2016, 21:48

O ile publiczne pokazywanie facjaty może nie jest dobrym pomysłem ( jeśli chodzi o mnie) o tyle plakietka z ksywką jak najbardziej - i to pisze ten co najczęściej na zlotach bywa :):):)

Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

Re: Avatary

Postautor: Mr.Makarena » wtorek, 28 cze 2016, 21:49

stachu_gda pisze:O ja bardzo popieram tę ideę. Mi na zlocie bardzo pomogło w integracji to że mam mordę na awatarze :) Dzięki temu byłem identyfikowalny.

Niestety mam słabą pamięć do twarzy i części poznanych na zlocie bardzo miłych ludzi nie kojarzę z nickami.

Z Tobą Makareno niestety nie pogadałem o menażkach i czajniczkach mimo że staliśmy prawie koło siebie :)


Ale wierszyk o menazkach Ci sie podobal ?:-)

P.S . Zmieniam avatara :-)
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Avatary

Postautor: stachu_gda » wtorek, 28 cze 2016, 21:51

Mr.Makarena pisze:Ale wierszyk o menazkach Ci sie podobal ?:-)


Mi się wszystko podobało :)

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Avatary

Postautor: Benior » wtorek, 28 cze 2016, 21:53

Jak dal mnie strusie pędziwiatry czy szwejki z piwem są wystarczające. Bardziej bym wolał aby były wpisane miejscowości. Co do facjaty to wolę cały rok was nie męczyć :lol: Na zapamiętanie i poznanie najlepsze są spotkania ..... a co niektórzy mają jeszcze fejsbunia :mrgreen:

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Avatary

Postautor: stachu_gda » wtorek, 28 cze 2016, 21:58

Benior pisze:Jak dal mnie strusie pędziwiatry czy szwejki z piwem są wystarczające. Bardziej bym wolał aby były wpisane miejscowości. Co do facjaty to wolę cały rok was nie męczyć :lol: Na zapamiętanie i poznanie najlepsze są spotkania ..... a co niektórzy mają jeszcze fejsbunia :mrgreen:


Co do miejscowości to powinna być mapka użytkowników tak w ogóle (jak na karawaning.pl).

naal

Re: Avatary

Postautor: naal » wtorek, 28 cze 2016, 22:14

stachu_gda pisze:O ja bardzo popieram tę ideę. Mi na zlocie bardzo pomogło w integracji to że mam mordę na awatarze :) Dzięki temu byłem identyfikowalny.

Niestety mam słabą pamięć do twarzy i części poznanych na zlocie bardzo miłych ludzi nie kojarzę z nickami.

Z Tobą Makareno niestety nie pogadałem o menażkach i czajniczkach mimo że staliśmy prawie koło siebie :)


A tak bardzo chciałem Ci Stachu pokazać jak montować lusterka na błotniki do Focusa ale w sobotę byłem ciężko osiagalny :D a w niedzielę rano już Cię nie było :(

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Avatary

Postautor: Axtiff » wtorek, 28 cze 2016, 22:21

Ja się ostatnio spotkałem z sytuacją że użytkownik forum mnie na kempingu poznał. Na każdym forum mam swoją brzydką facjatę bo jak piszę blog to chce pod każdym swoim słowem podpisywać się sobą. Biorę odpowiedzialność za swoje słowa dzięki temu. O albo Stachu, od początku na forum pisał ze mną i " tego w kapeluszu" już moja żona rozpoznaje ;)

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Avatary

Postautor: stachu_gda » wtorek, 28 cze 2016, 22:39

naal pisze:A tak bardzo chciałem Ci Stachu pokazać jak montować lusterka na błotniki do Focusa ale w sobotę byłem ciężko osiagalny :D a w niedzielę rano już Cię nie było :(


No jestem niepocieszony :) Widziałem że ktoś miał lusterka identyczne jak moje w takim srebrnym mercedesie, ale jak się przyjrzałem to chyba przerabiał. No nic w Grudziądzu pokażesz :)

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Avatary

Postautor: stachu_gda » wtorek, 28 cze 2016, 22:40

Axtiff pisze:Ja się ostatnio spotkałem z sytuacją że użytkownik forum mnie na kempingu poznał. Na każdym forum mam swoją brzydką facjatę bo jak piszę blog to chce pod każdym swoim słowem podpisywać się sobą. Biorę odpowiedzialność za swoje słowa dzięki temu. O albo Stachu, od początku na forum pisał ze mną i " tego w kapeluszu" już moja żona rozpoznaje ;)


Mam nieodparte wrażenie że my faceci którzy się tu udzielamy dość mocno katujemy swoje kobiety gadaniem o forum niewiadówkach itp. ;)

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Avatary

Postautor: Axtiff » wtorek, 28 cze 2016, 23:01

stachu_gda pisze:
Mam nieodparte wrażenie że my faceci którzy się tu udzielamy dość mocno katujemy swoje kobiety gadaniem o forum niewiadówkach itp. ;)


Twoje wrażenie jest całkowicie trafne :) na szczęście moja żona towarzyszyła mi od początku w temacie :) świadomie wybrała ze mną niewiadówkę... (zapewne po tym jak w kółko ględziłem o niej) :D teraz pyta się co i jak, interesuje się tym chociaż oczywiście nie w takim stopniu jak my ;) dobrze, że mogę i z nią o tym pogadać. Skarb! ;P

naal

Re: Avatary

Postautor: naal » wtorek, 28 cze 2016, 23:05

Axtiff pisze:
stachu_gda pisze:
Mam nieodparte wrażenie że my faceci którzy się tu udzielamy dość mocno katujemy swoje kobiety gadaniem o forum niewiadówkach itp. ;)


Twoje wrażenie jest całkowicie trafne :) na szczęście moja żona towarzyszyła mi od początku w temacie :) świadomie wybrała ze mną niewiadówkę... (zapewne po tym jak w kółko ględziłem o niej) :D teraz pyta się co i jak, interesuje się tym chociaż oczywiście nie w takim stopniu jak my ;) dobrze, że mogę i z nią o tym pogadać. Skarb! ;P


Oj nie jeden taki Skarb w naszym gronie ;)


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości