"Godne polecenia"

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
naal

"Godne polecenia"

Postautor: naal » poniedziałek, 25 maja 2015, 01:34

Chciałbym wyrazić tutaj swoją opinię na temat tegoż działu. Bardzo fajnie, że on jest i wielu ludzi zapewne z niego skorzystało, ale jest on mało przejrzysty. A jakby chociaż podzielić to na województwa? Każdy wątek miałby na początku lub na końcu zaznaczone w nawiasie gdzie konkretnie to jest (część widzę ma). Więcej ludzi odwiedzałoby wtedy ten dział. Ja w obecnym stanie prędzej polegałbym na googlach.

Co myślicie?

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: "Godne polecenia"

Postautor: reflexes » poniedziałek, 25 maja 2015, 07:23

Była już o tym dyskusja i dokładnie ten sam podział zaproponowałem. Było to ładnych kilka miesięcy temu po moim zeszłorocznym urlopie jak chciałem opisać kilka kempingów jakie odwiedziłem. Mimo, że propozycja została uznana za sensowną to razem z moimi opisami kempingów do dzisiaj nie została zrobiona na stronie. Po raz kolejny powtórzę, że strona jest martwa jak trup i pewnie długo się to nie zmieni. Nikt nie ma tyle czasu żeby to wszystko ogarniać, a z drugiej strony, ktoś musi jeszcze "produkować" treści, które miałby się na tej stronie ukazywać.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: "Godne polecenia"

Postautor: kooba » wtorek, 26 maja 2015, 11:14

Faktycznie życie pokazuje, że na odświeżenie strony FKN wiecznie brakuje czasu.
Sądzę, że dobrym kompromisem będzie wydzielenie na forum "godne polecenia" jako dział i podzielenie na województwa jako poddziały.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: "Godne polecenia"

Postautor: reflexes » wtorek, 26 maja 2015, 12:50

Dlatego też wypadałoby ją przeredagować tak żeby zostały tylko informacje zawsze aktualne, a resztę wywalić żeby nie było zarzutów, że ktoś to olewa. Szczerze nie wiem po co wiele osób się upiera, że strona musi być i trzeba tam przerzucać jakieś treści z forum jak widać w praktycznie wszystkich przypadkach klubów karawaningowych, że strony nie ma (bo po co?) ale jest zaniedbana. Inne były na pewno realia jak strona powstawała inne są teraz i trzeba się do tego dostosować.
Co do "godne polecenia" to jak już napisałem uważam, że mapa to podstawa, która bardzo ułatwia wyszukiwanie. Podział na województwa na pewno lepszy niż ten który jest ale to nie do końca to. Otwierając mapę z bazą kempingów patrzę gdzie jadę, jakimi drogami i od razu widać gdzie w okolicy są polecane przez forumowiczów kempingi i gdzie warto się zatrzymać.

Awatar użytkownika
Tarapukuara
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2009, 18:57
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: "Godne polecenia"

Postautor: Tarapukuara » środa, 27 maja 2015, 06:36

Hej.
Jako facet (czyt. wzrokowiec) też jestem zwolennikiem map.
Jedną już mamy- mapę forumowiczów (phoogle.php?mode=everyone), ale chyba ze trzy latka nie działa.
Cienko więc to widzę, lecz czekam z nadzieją;)
Bartek bartekatsp5brhkreukrorg 609-220-575 frotka a sport+126e
https://pomagam.pl/fundacjadlamartyny
http://www.ledats.pl żarówki led i panele słoneczne- załatwię spory rabat ;)
http://sp5brh.eu.org

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Godne polecenia"

Postautor: robert » środa, 27 maja 2015, 10:25

Tarapukuara pisze:Hej.
Jako facet (czyt. wzrokowiec) też jestem zwolennikiem map.
Jedną już mamy- mapę forumowiczów (http://www.fanklub-niewiadowek.com/foru ... e=everyone), ale chyba ze trzy latka nie działa.
Cienko więc to widzę, lecz czekam z nadzieją;)


I nie będzie działala bo phoogle nie ejest wspierane przez twórców już chyba od 3 lat
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

neversoft
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 85
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 12:42
Lokalizacja: Cieszyn

Re: "Godne polecenia"

Postautor: neversoft » niedziela, 31 maja 2015, 20:37

Oprócz województw przydałby się dział np. "zagranica".
N132T :)
Idealnie do kuchni i łazienek - Panele szklane

Shadow69
Posty: 208
Rejestracja: wtorek, 17 mar 2015, 11:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Godne polecenia"

Postautor: Shadow69 » poniedziałek, 1 cze 2015, 10:04

neversoft pisze:Oprócz województw przydałby się dział np. "zagranica".


I to jest nie głupi pomysł :thumbup:

neversoft
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 85
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 12:42
Lokalizacja: Cieszyn

Re: "Godne polecenia"

Postautor: neversoft » sobota, 6 cze 2015, 10:11

Można bardziej rozbudować ten dział "Zagranica" , zawrzeć w nim jakieś podkategorie typu Czechy, Słowacja, Węgry? Albo żeby nie robić dla każdego kraju to chociaż jakoś pogrupować np. na kraje od południowej części granicy PL lub jakoś inaczej. Coś jak jest na forum.karawaning.pl - chociaż tam to grupowanie krajów nie jest jakoś wygodne dla mnie.

No i może jakoś ujednolicić wpisy oraz tytuły (pisać np. kraj, region). Np. opis ogólny, opis sanitariów, przykładowe ceny, adresy, numery kontaktowe, mapka z Googla.
N132T :)
Idealnie do kuchni i łazienek - Panele szklane


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości