Cześć wszystkim .

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
mariusz724

Cześć wszystkim .

Postautor: mariusz724 » czwartek, 30 paź 2014, 18:03

Piszę nie na PW (Jak Marek by chciał ) tylko na ogólnym forum dlatego żeby nie odbyło się to po cichu jak większość rzeczy które się dzieją na FKN Kiedyś myślałem że forum to fajne miejsce i wszyscy są tu po to żeby sobie pomagać ale okazało się że tak nie jest .Ci co mnie znają i mają mój nr tel nadal mogą na mnie liczyć .Ale po ostatnich wydarzeniach na forum długo się zastanawiałem czy w tym uczestniczyć,już raz jak chciałem odejść z fanklubu po awanturze z Paczkiem odnośnie handlu przyczepami nie dostałem zgody od adminów zresztą zainteresowani wiedzą co miało się zmienić ,a tu zmian brak handlarz nadal jest Modem a to do tej funkcji nie pasuje albo moderujemy albo tniemy przyczepy..A ostatnie zamykanie tematów ,usuwanie postów ,banowanie ludzi za inne zdanie niż władza zupełnie mi nie odpowiada .TO FORUM TO NIE ADMINISTRATOR I MODERATOR tylko my ludzie którzy tu zaglądają ,piszą i czytają bez ludzi to forum umrze ,bo z tego co widzę wszystko do tego zmierza .Ban dla Kmicica ,teraz dla Wodnika aż strach się odezwać bo nie wiadomo czy nie dostanie się Bana.Powiem wam jedno ludzie którzy powinni tu być odchodzą , a ci co powinni wylecieć są nadal .Niestety moje widzenie forum odbiega znacznie od
jedynie słusznego kierunku obranego przez władzę i nie jest to tylko moje zdanie ale część i to duża kolegów też tak twierdzi tylko się boją odezwać .Więc chciałbym wszystkich pożegnać i proszę o usunięcie mojego konta z FKN. A DO MODERATORÓW NIE KASUJCIE TEGO POSTA BO KOPIĘ I TAK ROZESŁAŁEM DO WIELU LUDZI WIĘC I TAK PRZECZYTAJĄ .J jeszcze jedno do Modów i reszty władzy nie dzwońcie i tak nie odbiorę.Poprostu nie chcę mi się z wami gadać.

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: CornBlumenBlau » czwartek, 30 paź 2014, 18:28

Powiem tak, Fanklub i forum Niewiadówek, to miejsce właśnie poświęcone naszym przyczepom i naszym pasjom, bez znaczenia na wyznawaną wiarę, zamiłowania polityczne, lub to co kto robi, albo w jaki sposób zarabia na życie.
Jak ktoś chce handlować, to niech handluje, mnie np. g...wno to obchodzi. Nikt nikogo nie zmusza do zakupów. Druga sprawa to nikt nikogo nie musi na siłę lubić, a prywatne niesnaski lepiej załatwiać na priv niż pisać na ogólnym, bo to właśnie nie tym powinno zajmować się forum ludzi których łączy wspólne hobby.
Jak dla mnie to wszyscy z tych którzy ostatnio mają problem to takie troche duże dzieci. I też nie chce mi się więcej o tym gadać i pisać.
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: TomekN126N » czwartek, 30 paź 2014, 19:35

przez mariusz724 » Cz, 30 paź 2014, 18:03

J jeszcze jedno do Modów i reszty władzy nie dzwońcie i tak nie odbiorę.Poprostu nie chcę mi się z wami gadać.


Przykro mi z tego powodu, bo mam Twój numer telefonu, a widzieliśmy się tylko raz, więc raczej Ci się nie naraziłem... no chyba, że tak, to proszę zadzwoń.

Kiedyś myślałem że forum to fajne miejsce i wszyscy są tu po to żeby sobie pomagać ale okazało się że tak nie jest


A moim skromnym zdaniem tak właśnie jest. Kłótnia paru osób nie powinna rzucać dalej złego światła na całość, zwłaszcza, że niektóre z tych osób zrezygnowały dobrowolnie, a słyszałem, że nawet były zapraszane do powrotu. Nie rozumiem Twojego rozumowania Mariusz, bo dalej forumowicze wpisują posty do działów związanych z karawaningiem, więc myślałem, że Wasze żale już się skończyły.

Ale po ostatnich wydarzeniach na forum długo się zastanawiałem czy w tym uczestniczyć,już raz jak chciałem odejść z fanklubu po awanturze z Paczkiem odnośnie handlu przyczepami nie dostałem zgody od adminów


Dostałeś od adminów nakaz logowania się? Dziwne... Roberta nie ma, ale konto jest, możesz zrobić tak samo. A Paczek, owszem ( mimo całej mojej sympatii dla niego i dla Ciebie), napisał kiedyś kilka rzeczy, których może nie powinien pisać, ale cała sprawa już była przerabiana, a Paczek już długo nie dopisuje nic złego, więc po co rozgrzebywać zamknięte sprawy? Też nie rozumiem.

..A ostatnie zamykanie tematów ,usuwanie postów ,banowanie ludzi za inne zdanie niż władza zupełnie mi nie odpowiada


Nie jestem zwolennikiem usuwania postów, nigdy nie dałem bana i nie wypipkałem na czerwono żadnych błędów. Nie tłumacze też pozostałych zarządzających... wolę określenie: czuwających nad poprawnością obyczajową forum (czyt. wulgaryzmy, obrażanie innych), ale błędów nie popełnia ten, co nic nie robi. Ważne, żeby wyciągnąć wnioski.

TO FORUM TO NIE ADMINISTRATOR I MODERATOR tylko my ludzie którzy tu zaglądają ,piszą i czytają bez ludzi to forum umrze


Zgadzam się w 150-ciu procentach, forum tworzą ludzie, tylko czemu niektórzy MUSZĄ wylewać publicznie swoje żale, zamiast wnieść coś o tematyce forum. Czyżby brak pomysłów?

Powiesz, że to wszystko wyrwane z kontekstu. Zgadzam się. Tylko napisałeś tyle, że musiałem to rozbić na czynniki pierwsze, żeby zrozumieć... i dalej nie rozumiem. Rozumiem, że chcesz odejść, tylko dlaczego wylewasz żale. Przecież większość forumowiczów nawet nie wie o co chodzi. Jeśli masz coś do kogoś personalnie, to załatw to prywatnie i nie mieszaj innych. Ja Ciebie szanuję, mimo, że spotkaliśmy się tylko raz. Kupiłem coś od Ciebie dla siebie i kolegi z forum. Wziąłeś normalne pieniądze i z czystym sumieniem polecam handel z Tobą oraz mam nadzieje, że jeszcze spotkamy się na jakimś zlocie, lub polu kempingowym, bo modem jestem z nadania, a karawaningowcem z pasji.

Pozdrawiam

Tomek
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: reflexes » czwartek, 30 paź 2014, 19:59

teraz dla Wodnika

Wodnik znowu dostał bana? Z kima ja się będę teraz kłócił?? :cry:
strach się odezwać bo nie wiadomo czy nie dostanie się Bana.

Hym... po raz kolejny padają tu takie słowa, a ja po raz kolejny zastanawiam się o co wy się boicie. Jeżeli będziecie pisać na temat dla jakiego to forum powstało to nic wam nie grodzi. Powiem więcej, że nawet jak będziecie dyskutować na inny temat ale w sposób cywilizowany też wam nic nie grozi. Wiem, bo sam tak robię :lol: . Tyle ode mnie. W kolejne pyskówki się nie wdaję.

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: kotek » piątek, 31 paź 2014, 00:30

I znowu niepotrzebna i nic nie wnosząca dyskusja. Rozumiem, że jesień, melancholia i nuda, bo nasze domki odstawione na zimowe leże. Podyskutujmy o planach, podróżach, widokach i tym podobnych lekkich tematach a nie o rozkalibrowanych i zdezelowanych armatach.
Jak śpiewał znany artysta " w czasie deszczu dzieci się nudzą..."
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: marek » sobota, 1 lis 2014, 12:41

Ponownie temat ktory moim zdaniem nic nie wnosi. Ale to na szczęście nie mój temat i każdy sam po przeczytaniu wątku wyrobi sobie zdanie o autorze i o jego intencjach.

mariusz724

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: mariusz724 » sobota, 1 lis 2014, 15:15

No innej opinij po tobie to się nie spodziewałem ,jesteś przewidywalny jak gość u mnie pod marketem zawsze powie dzień dobry i spyta czy nie mam na zbyciu pięć złotych .A jeśli tak się troszczysz o Fanklub to odpowiedz dla czego od 8 czy 7 miesięcy nie odpisałeś na list wystosowany do Ciebie przez jednego z forumowiczów ,czyżbyś przymykał oko na nieprawidłowości na FKN ,PEWNIE WARTOŚĆ FINANSOWA STRONY JEST DLA CIEBIE WAŻNIEJSZA zresztą biznes jest biznes a forsa nie śmierdzi już to ktoś na tym forum udowodnił ,Zresztą za chwilę powstanie nowa strona Niewiadówek ,TAK WIĘC ŻYCZĘ POWODZENIA ...A jeszcze jedno każdy temat który jest nie zgodny z twoim zdaniem NIC NIE WNOSI.

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: CornBlumenBlau » sobota, 1 lis 2014, 16:11

mariusz724 pisze: ...Więc chciałbym wszystkich pożegnać...

Normalnie jak dla mnie to ten wątek z pożegnalnego zmienia się w kolejne gorzkie żale i puszczanie brzydkich bąków w towarzystwie. Jedyne czego mu brakuje to ikony kłódki.
Prosiłeś o nie zamykanie i nie usuwanie i nikt tego nie robił, ale widzę, że tych smutnych pożegnań może nie być końca :lol:
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: stico80 » sobota, 1 lis 2014, 16:23

CornBlumenBlau pisze:
mariusz724 pisze: ...Więc chciałbym wszystkich pożegnać...

Normalnie jak dla mnie to ten wątek z pożegnalnego zmienia się w kolejne gorzkie żale i puszczanie brzydkich bąków w towarzystwie. Jedyne czego mu brakuje to ikony kłódki.
Prosiłeś o nie zamykanie i nie usuwanie i nikt tego nie robił, ale widzę, że tych smutnych pożegnań może nie być końca :lol:

Smutne dla niektórych będzie tylko jedno 31 grudnia dla reszty będzie to wspaniały dzień :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :twisted: :evil: :D
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: CornBlumenBlau » sobota, 1 lis 2014, 18:58

stico80 pisze:
CornBlumenBlau pisze:
mariusz724 pisze: ...Więc chciałbym wszystkich pożegnać...

Normalnie jak dla mnie to ten wątek z pożegnalnego zmienia się w kolejne gorzkie żale i puszczanie brzydkich bąków w towarzystwie. Jedyne czego mu brakuje to ikony kłódki.
Prosiłeś o nie zamykanie i nie usuwanie i nikt tego nie robił, ale widzę, że tych smutnych pożegnań może nie być końca :lol:

Smutne dla niektórych będzie tylko jedno 31 grudnia dla reszty będzie to wspaniały dzień :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :twisted: :evil: :D
No nie wiem jak niektórzy planują spędzić ostatni dzień tego roku, więc się nie wypowiadam. Ja zamierzam się bawić na z pewnością najfajniejszym w historii fanklubowym sylwestrze w super towarzystwie, więc z tym akurat muszę Ci Piotruś przyznać rację :mrgreen: -będzie wesoło :D
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: marek » sobota, 1 lis 2014, 19:44

mariusz724 pisze: .A jeśli tak się troszczysz o Fanklub to odpowiedz dla czego od 8 czy 7 miesięcy nie odpisałeś na list wystosowany do Ciebie przez jednego z forumowiczów ,czyżbyś przymykał oko na nieprawidłowości na FKN .


Osobiście nie mam wiedzy odnośnie korespondencji od jednego z fanklubowiczów więc nie mogę się w żaden sposób ustosunkować do tego.

mariusz724 pisze: PEWNIE WARTOŚĆ FINANSOWA STRONY JEST DLA CIEBIE WAŻNIEJSZA zresztą biznes jest biznes a forsa nie śmierdzi .


Napisze bo możne nie wiesz Fankub Niewiadówek to stowarzyszenie zwykłe które nie ma przychodu.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Cześć wszystkim .

Postautor: kooba » sobota, 1 lis 2014, 20:10

Na prośbę Mariusza temat zostaje zamknięty.


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości