Moderatorzy

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
sMAJSTER

Re: Moderatorzy

Postautor: sMAJSTER » piątek, 10 mar 2017, 00:20

Było w innym wątku , ale tu jest przeniesiona dyskusja .
Chciałbym zadać pytanie. Czy teraz już można publikować prywatną korespondencje.
Postautor: » środa, 8 marca 2017, 23:26

W odpowiedzi na twoje nastepne zgłoszenie: "Czy zasadnym i dozwolonym jest opisywanie prywatnego zgłoszenia bez udzielenia odpowiedzi i to jeszcze przez tkzw moderatora .", odpowiem: TAK, bo już po dziurki w nosie mamy twojej kreciej roboty.

Zostałem wcześniej upomniany aby swoje roszczenia do administracji dawać tylko na PW. Prosił o to administrator Kooba . Jak widać zastosowałem się do takiego postanowienia . Efektem było upublicznienie prywatnej wiadomości .( Nie rozumiem tylko dlaczego adm. KOOBA w takiej sytuacji nie zareagował .)
Przynajmniej dostałem odpowiedz . Za co dziękuje.
Dla mnie z tego względu CornBlumenBlau przestał być osobą godną zaufania forumowego i nosić miano MODERATOR

Następne, z racji poniższej prośby moderatora zachowałem powściągliwość w pisaniu .
autor: reflexes » środa, 8 marca 2017, 22:21



A będzie jeszcze gorzej, bo towar coraz bardziej deficytowy i coraz droższy więc o takie różne okazje będzie coraz większa rywalizacja.

Przy okazji proszę bez osobistych wycieczek, bo za chwilę znowu zrobi się awantura i będzie robota przy sprzątaniu i ostrzeżeniach :-)


Odtąd nie ma żadnego mojego wpisu .
Za to dostałem wiele próśb , gróźb i wskazówek ale były wysłane dla mnie,, PW "wiec mając zasady, nie upubliczniam ich.
CIT
Jak to mówią wystarczy żeby motyl ruszył skrzydłami a później to tylko patrzeć kiedy huragan się pojawi.To jak ma na imię ten motyl? Tak odnośnie napisania nazwy jednego Nicka . :shock:

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moderatorzy

Postautor: reflexes » piątek, 10 mar 2017, 07:11

Benior pisze:Być może nie masz całego obrazu bo jeden z modów jest wyjątkowo dwulicowy. Obśmiewa katolików na fejsbuniu a tu świętoszka udaje. Tak po prostu widzę jego hipokryzję.

Po pierwsze. Już na szczęście nie będziesz musiał tego oglądać.
Po drugie to gdzie Ci nagadali, że tylko bycie katolikiem idzie w parze z byciem dobrym człowiekiem?

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Moderatorzy

Postautor: Benior » piątek, 10 mar 2017, 08:56

reflexes pisze:Po pierwsze. Już na szczęście nie będziesz musiał tego oglądać.

Obrazek

reflexes pisze:Po drugie to gdzie Ci nagadali, że tylko bycie katolikiem idzie w parze z byciem dobrym człowiekiem?

Chciałbym Ci to wyjaśnić ale wiem, że tego nie zrozumiesz. Klapki za bardzo zasłaniają Ci świat. Powiem Ci tylko, że on jest piękny i kolorowy.
Mam wielu znajomych nie katolików i jadem nie plują na lewo i prawo (twoje memy na fb). Tak po prostu wzajemnie się szanujemy.

grzesiek0

Re: Moderatorzy

Postautor: grzesiek0 » piątek, 10 mar 2017, 14:57

No i ja też dostałem ostrzeżenie za sugerowanie, że wiadomo jaki moderator strzelił sobie piwko z wieczora. :lol:
A że uwieczniony jest na wielu zdjęciach zamieszczonych publicznie w galerii forum z substancjami alkoholo-podobnymi to już nie podlega moderacji.

Najlepsze jest to, że temu samemu modowi nie przeszkadza post jak Naal sugeruje publicznie żeby ktoś sobie zwalił gruchę.
Czy to nie jet obraza uczuć religijnych? Przecież samogwałt i nawoływanie do tego to niegodziwość nie tylko dla katolików.

Tak trzymajcie. Powodzenia. :mrgreen:

naal

Re: Moderatorzy

Postautor: naal » piątek, 10 mar 2017, 15:14

grzesiek0 pisze:Najlepsze jest to, że temu samemu modowi nie przeszkadza post jak Naal sugeruje publicznie żeby ktoś sobie zwalił gruchę.
Czy to nie jet obraza uczuć religijnych? Przecież samogwałt i nawoływanie do tego to niegodziwość nie tylko da katolików.


Po pierwsze nie zwalenie gruchy a masturbację. A seks przedmałżeński, którego jeszcze rok temu miałem okazję popróbować też obraża Twoje uczucia religijne? Ja rozumiem że grzech grzechem ale jeśli gdzieś tam istnieje jakieś Wasze niebo to co Cię obchodzi czy tam trafię?

A wracając do "walenia gruchy" to każdy seksuolog Ci to powie, że owa czynność wpływa na produkcję endorfin i zmniejsza stres.

I na koniec dodam, że jak wrócę do domu to dokonam tej czynności, a Ty nie możesz nic z tym zrobić. 8-)

grzesiek0

Re: Moderatorzy

Postautor: grzesiek0 » piątek, 10 mar 2017, 15:38

Nie pogrążaj się. To co napisałeś świadczy tylko o poziomie Twojej inteligencji.
Nic mi do tego co robisz z własnym ciałem i wolałbym tego nie wiedzieć.
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, iż ośmieszasz siebie, a poniekąd cały FKN.

Żałosne.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moderatorzy

Postautor: reflexes » piątek, 10 mar 2017, 16:02

Benior pisze:Obrazek

Po to żebyś nie musiał oglądać tych obrazoburczych memów i mógł żyć dalej w swoim idealnym świecie.
Nie będę udawał Twojego znajomego skoro jestem dla Ciebie tylko prl-owskim, dwulicowym hipokrytą.

Benior pisze:Chciałbym Ci to wyjaśnić ale wiem, że tego nie zrozumiesz. Klapki za bardzo zasłaniają Ci świat. Powiem Ci tylko, że on jest piękny i kolorowy.
Mam wielu znajomych nie katolików i jadem nie plują na lewo i prawo (twoje memy na fb). Tak po prostu wzajemnie się szanujemy.

Nie odróżniasz mojej postawy antyklerykalnej od wymyślonej przez Ciebie mojej rzekomej niechęci do katolików, którą mi imputujesz już po raz kolejny. Chciałbym Ci to wyjaśnić ale wiem, że tego nie zrozumiesz. Klapki za bardzo zasłaniają Ci świat.
Nigdy nie naśmiewałem się z katolików i wyznawców jakiejkolwiek innej wiary. Piętnuje działania kleru, a to nie ma nic wspólnego z wiarą albo jej brakiem, chociaż nie wstydzę się tego, że jestem ateistą. Nie robię tego też na forum więc nie wiem po kiego grzyba tutaj to wyciągasz. W sumie to wiem. Brak Ci innych argumentów więc czegoś trzeba się przyczepić. Mam też wielu znajomych katolików w tym jednego katechetę i księdza w rodzinie i wszyscy tolerują moje poglądy i nie plują jadem na prawo i lewo (twoje wpisy o moich poglądach, które nie mają nic wspólnego z sytuacją na forum, a służa jednynie zaostrzeniu konfliktu). Ba nawet potrafimy razem usiąść i na ten temat porozmawiać z szacunkiem i bez awantur.

EOT!

naal

Re: Moderatorzy

Postautor: naal » piątek, 10 mar 2017, 16:28

grzesiek0 pisze:Nie pogrążaj się. To co napisałeś świadczy tylko o poziomie Twojej inteligencji.
Nic mi do tego co robisz z własnym ciałem i wolałbym tego nie wiedzieć.
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, iż ośmieszasz siebie, a poniekąd cały FKN.

Żałosne.


Nie myl braku inteligencji z wyrachowaniem i chamstwem. To drugie z powodzeniem można mi zarzucić. Sam doskonale pokazałeś co Cię boli w moim wpisie, więc poszedłem dalej tym tokiem. Efekt mam zadowalający - Twój "ból dupy". I nie użyłem do tego żadnego obraźliwego słowa czy też bezpośrednio Cię obraziłem. Na mój temat pisz co chcesz i zapewniam Cię że prędzej moderacji zacznie to przeszkadzać niż mi :) Chyba nie znasz tego stwierdzenia więc Ci podpowiem - to jest dystans do samego siebie. 8-)

A tak BTW jak tak ośmieszam cały Fkn, moderacja jest taka zła, podła i niedobra to co tu jeszcze robisz? Przecież nawet niewiadowki nie masz.

naal

Re: Moderatorzy

Postautor: naal » piątek, 10 mar 2017, 16:38

Przepraszam że post pod postem, ale wszystkim czytającym wątek pragnę zwrócić uwagę na jedną prawidłowość : poza władzami forum, trzema muszkieterami i jednym żądnych krwi trolle (czyt. Naal :D) w wątku nie wypowiada się absolutnie nikt. Przypadek? Nie sądzę.

P. S. żeby nie było że jestem tylko żądny krwi, to moje stanowisko w ww sprawie jest jedno. Nie popieram złożonego wniosku o odwołanie z funkcji moderatorów Tomka i Maćka. Tak trzymać Panowie.

sMAJSTER

Re: Moderatorzy

Postautor: sMAJSTER » piątek, 10 mar 2017, 17:24

naal pisze:Przepraszam że post pod postem, ale wszystkim czytającym wątek pragnę zwrócić uwagę na jedną prawidłowość : poza władzami forum, trzema muszkieterami i jednym żądnych krwi trolle (czyt. Naal :D) w wątku nie wypowiada się absolutnie nikt. Przypadek? Nie sądzę.

P. S. żeby nie było że jestem tylko żądny krwi, to moje stanowisko w ww sprawie jest jedno. Nie popieram złożonego wniosku o odwołanie z funkcji moderatorów Tomka i Maćka. Tak trzymać Panowie.

Czyli demokratycznie mody są do uwalenia :lol: :lol: :lol: . Wiadomo władza nie może być sędzią we własnej sprawie.
Demokracja demokracją a decyzje zapadają tak
Postautor: stachu_gda » czwartek, 9 marca 2017, 12:20

Benior pisze:
Wnoszę o usunięcie z funkcji moda reflexes i CornBlumenBlau


Kto na tym forum decyduje o mianowaniu kogoś modem albo odebraniu mu tej funkcji? Pytam z ciekawości.

Postautor: kooba » czwartek, 9 marca 2017, 12:28

Marek

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moderatorzy

Postautor: reflexes » piątek, 10 mar 2017, 17:35

No i czekamy na Marka decyzje. Z tego co mi wiadomo ma się tu pojawić, przyjrzeć się sytuacji i podjąć stosowne kroki. Też czekam z niecierpliwością.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Moderatorzy

Postautor: Benior » piątek, 10 mar 2017, 18:17

reflexes pisze:chociaż nie wstydzę się tego, że jestem ateistą

Obrazek

Awatar użytkownika
radar75
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 5 wrz 2016, 21:45
Lokalizacja: Tychy

Re: Moderatorzy

Postautor: radar75 » piątek, 10 mar 2017, 18:46

A na zlotach sie okopujecie czy stawiacie zasieki? To forum karawaningowe? Fan Klub Niewiadówek? Czy internetowe kółko obrzucaia się błotem? Żle się to czyta Panowie.

Awatar użytkownika
z1c00
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1258
Rejestracja: środa, 6 kwie 2016, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderatorzy

Postautor: z1c00 » piątek, 10 mar 2017, 18:53

A to jest forum o karawaningu czy forum wiary ?
Tabbert Sportiv 395/ Opel Insignia Sport Tourer

2020- 7 nocy 700km
2019-46nocy 1577km
2018-39 nocek 3963 km

naal

Re: Moderatorzy

Postautor: naal » piątek, 10 mar 2017, 19:16

Wreszcie ludzie się wypowiadają. Gorąca prosba: piszcie za lub przeciw :)


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości