Mikołaj ma problem

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
naal

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: naal » piątek, 7 gru 2018, 12:02

Wybór wydaje się być oczywisty, ale teraz spójrz na to z punktu widzenia młodego człowieka jakim jest Miłosz. Wyobraź sobie wigilię w pięknym zimowym klimacie, lekki mrozik , śnieżek pruszy, siadacie do kolacji a potem już tylko rozpakowywanie prezentów. Młody wyciąga wykrywacz metali i doopa, bo niby jak go przetestować w terenie jak przy odrobinie nieszczęścia mróz nie odpuści do końca lutego? Reasumując pomysł zacny, ale z punktu widzenia dziecka to będzie to prezent, którego nie może użyć (choć spróbuj mu wytłumaczyć że tylko na razie). Bądź dobry ojciec i dorzuć dzieciakowi PS4 :D

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: DIZZY » piątek, 7 gru 2018, 12:19

naal pisze:Wybór wydaje się być oczywisty, ale teraz spójrz na to z punktu widzenia młodego człowieka jakim jest Miłosz. Wyobraź sobie wigilię w pięknym zimowym klimacie, lekki mrozik , śnieżek pruszy, siadacie do kolacji a potem już tylko rozpakowywanie prezentów. Młody wyciąga wykrywacz metali i doopa, bo niby jak go przetestować w terenie jak przy odrobinie nieszczęścia mróz nie odpuści do końca lutego? Reasumując pomysł zacny, ale z punktu widzenia dziecka to będzie to prezent, którego nie może użyć (choć spróbuj mu wytłumaczyć że tylko na razie). Bądź dobry ojciec i dorzuć dzieciakowi PS4 :D


Święta racja. Dziecko będzie pragnęło wykorzystać prezent od razu.
Jak mój syn zdobył patent żeglarza jachtowego koniecznie trzeba było szukać żaglówki do wypożyczenia, a ponieważ kiedyś to nie było takie proste, do następnego sezonu zapał minął i pojawiło się coś innego.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: reflexes » piątek, 7 gru 2018, 12:22

naal pisze:Bądź dobry ojciec i dorzuć dzieciakowi PS4 :D

Ta, a na osiemnaste urodziny nowe auto i mieszkanie od dewelopera. :lol: O weselu nie wspomnę, bo już chyba tylko gwiazdka z nieba zostanie :mrgreen:

dzin1975

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: dzin1975 » niedziela, 23 gru 2018, 18:14

Zero zainteresowania :(

IMG_20181223_123335_6.jpg

Samoogon

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: Samoogon » niedziela, 23 gru 2018, 20:33

Jak wyżej pisano, to nie jest sezon ta takie zabawy, ale myślę, że to dobry prezent. Przyjdzie czas to będzie okazja rozwijać relacje ojciec syn, czasem to ważniejsze niż wszystko inne, tylko ciężko to docenić.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: Murano » niedziela, 23 gru 2018, 21:44

Marcin spokojnie.... Złapie bakcyla, do pary Kamila i chłopców u nie ma na pół dnia.
Jak nie zadziała to Kamil może z tym wrócić do przyczepy... Ojciec płaci :mrgreen:

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: kooba » poniedziałek, 24 gru 2018, 12:23

Marcin, wyluzuj.
Zabierzesz na wyjazd to i zainteresowanie wzrośnie. W domu to to się może przydać co najwyżej do znalezienia kabli w ścianie przed wierceniem dziury pod półkę.
Podkarm do trochę Misją Skarb to zwiększysz szanse na złapanie bakcyla.

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: dankm » poniedziałek, 24 gru 2018, 12:33

Chłopak czyta gdzie tu skarby znaleźć.[emoji12]
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 24 gru 2018, 12:56

Będzie dobrze tylko trzeba to zabrać w plener. Zagadam kogo trzeba, może uda się załatwić parę łusek to zorganizujemy poszukiwania ;)

dzin1975

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: dzin1975 » poniedziałek, 11 lut 2019, 16:53

Chwila pogody, trochę perswazji i młody ruszył się z wykrywaczem. Ale jest drugi problem-masakrycznie szybko wpierdziela baterie 9V. W związku z tym pytanko-jakich akumulatorków i ładowarek używacie? Nie chcę jakiegoś najtańszego syfu, może macie coś sprawdzonego?

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: tantalos » poniedziałek, 11 lut 2019, 17:10

Może żelowy 12v 7Ah będzie dobry? Parę kilo waży ale starczy na cały dzień zabawy. Tylko jeszcze napięcie obniżyć :roll: koszt ok.30zl.

naal

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: naal » poniedziałek, 11 lut 2019, 18:44

Popatrz na akumulatory do replik ASG. Może coś się dobierzel.

degustibus
Posty: 262
Rejestracja: niedziela, 5 lip 2015, 12:05

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: degustibus » poniedziałek, 11 lut 2019, 23:24

A ja myślę że to są wasze, starych majaki :) i chęć by dzieci realizowały nasze marzenia/zainteresowania.
Tak jak i ja miałem podobny starczy majak - że się syn wciągnie he he...
Teraz jest inne pokolenie choćbyśmy pękli. Ma być szybko, max dawka emocji i łatwo. Jakie wykrywacze? Jaka historia? Jaka cierpliwość? Jakie zaangażowanie? Komórka, smarkfon, tablet, dostęp do netu nawet w lesie - to są WAŻNE sprawy.
Oczywiście są wyjątki - ale one tylko potwierdzają regułę.

O, z synem budowaliśmy, ładnie wyszło, trochę nawet pojeździł. Ja zarwałem wiele nocy by dokończyć. Myślałem - wciągnie się, koledzy itd. Że kiedyś to człowiek by się dał pokroić za możliwość "karnięcia się" :)
A koledzy zainteresowani bardziej cięciem w War of Tanks.

Teraz chyba zapomniał że nawet ma - bo lepiej grać na PC.

przed
http://www.czarprlu.pl/wp-content/galle ... 01/g01.jpg

po
http://www.czarprlu.pl/wp-content/galle ... 03/g62.jpg

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: tantalos » wtorek, 12 lut 2019, 06:43

Masz rację tak to mniej więcej wygląda ale jak wspomniałeś są wyjątki. Fajny gokart ;)

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Mikołaj ma problem

Postautor: kooba » wtorek, 12 lut 2019, 07:00

A ja myślę, że bardzo dużo zależy od nas. Czy będziemy w dzieciach od małego szczepić zainteresowanie światem zewnętrznym czy dla własnej wygody damy tablet, PC lub telewizor.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości