Tabbert z 1969 roku - zabytek

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Tabbert z lat '60 "zabytek" bez dokumentów

Postautor: RAFALSKI » sobota, 28 sty 2017, 12:49

Fajna przyczepa, gratulacje!

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 622
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Tabbert z lat '60 "zabytek" bez dokumentów

Postautor: desperos » niedziela, 29 sty 2017, 15:49

Niestety z żalem zawiadamiam,że przyczepa nie wróci na szlak niestety...ponieważ ma prawie 50 lat to niestety rama w kilku miejscach została nadgryziona przez rdzę i niestety jej odbudowa jest całkowicie nieopłacalna.Mimo,że buda jest w całkiem niezłej kondycji (przynajmniej na "oko" ) nie podejmę się jej rekonstrukcji i będzie musiała być dawcą dla mojej n126n ....a dokładniej to piecyk i lodówka. Mam też jeszcze jeden plan ale o tym już w moim wątku remontowym i w związku z tym proszę Was o opinie czy mój pomysł ma sens.
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)

dzin1975

Re: Tabbert z lat '60 "zabytek" bez dokumentów

Postautor: dzin1975 » niedziela, 29 sty 2017, 18:28

Wszystko zależy od tego,jak podchodzisz do tabberta.Jeżeli masz jakis sentyment,ew plany z nim związane,to lepiej robić,i na żółte blachy.A jeżeli nie,to meble do enki,reszta na olx-a i po problemie.Odtworzenie ramy to nie jest jakiś wielki problem,dobrze wiesz,gorzej jak buda tylko na ,,oko,, wygląda dobrze a będzie zonk.Decyzja należy do Ciebie...tak czy siak.

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 622
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Tabbert z lat '60 "zabytek" bez dokumentów

Postautor: desperos » wtorek, 31 sty 2017, 18:38

Nic sentymentalnego mnie z nim nie łączy ale takich przyczep nie ma już wiele zwłaszcza w takiej konfiguracji...Rama jest jak to określił mój znajomy "majster" od spawalnictwa itp. w stanie "do odratowania".Podłoga od spodu wygląda bdb,ściany nie pozamakane i bez zacieków. Na pewno styropianem ze ścian trzeba się zająć bo w kilku miejscach widać tak jakby się kruszył bo są takie charakterystyczne styropianowe kuleczki ale bardzo drobniutkie.Szczerze powiedziawszy to mam dylemat okropny co dalej bo n126n z dostosowanymi mebelkami z tego tabbercika wyglądałaby super a z drugiej strony żal go rozbierać bo tak jak pisałem wyżej jest ich już niewiele.Serce mówi remontuj i ciesz się genialnym zabytkiem a umysł podpowiada zaprzestań. Ehh
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)

dzin1975

Re: Tabbert z lat '60 "zabytek" bez dokumentów

Postautor: dzin1975 » wtorek, 31 sty 2017, 20:02

Ja posłuchałbym serducha...

Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 794
Rejestracja: niedziela, 6 mar 2016, 17:17
Lokalizacja: Srodkowe Mazowsze

Re: Tabbert z 1969 roku - zabytek

Postautor: misha22 » wtorek, 31 sty 2017, 21:51

Sprzedaj mi ja i za srodki kupuj wszyskto do niewiadki :)
Szkoda takiego egzempalża na chromach, takich juz nikt teraz nie zrobi, nawet jakby bardzo chciał.....
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Tabbert z 1969 roku - zabytek

Postautor: DIZZY » wtorek, 31 sty 2017, 23:10

Jak nie masz sentymentu, to może faktycznie lepiej sprzedaj. Masz do remontu eNkę :P
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości