kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
GrzegorzB
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 mar 2010, 10:18

kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: GrzegorzB » piątek, 12 mar 2010, 10:29

Witam serdecznie,

Chciałbym namówić Państwa do wystąpienia w naszym tekście na temat podróżowania kamperem promami. W tekście będziemy zbierali Państwa doświadczenia, opinie i wrażenia z takich podróży. Będziemy się też pytali, czy właściciele promów mają specjalną ofertę dla "kamperowców" czy też raczej ignorują ich potrzeby. Zapytamy także czego brakuje Państwu podczas podróżowania promem...

Osoby, które chciałyby udzielić krótkiej wypowiedzi na powyższy temat (koniecznie ze zdjęciem!) proszone są o kontakt ze mną za pomocą prywatnej wiadomości albo na e-maila podanego niżej. Wszystkie szczegóły ustalimy podczas dalszej korespondencji.

Będę wdzięczny za kontakt w ciągu dwóch najbliższych dni.

Pozdrawiam
Grzegorz Bryszewski
Miesięcznik Caravaning Ekspert
grzegorz@caravaningekspert.pl

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: bartosz » piątek, 12 mar 2010, 17:37

szukacie darmowych redaktorów ? aaa zapomniałem kryzys...

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: KONZIO » piątek, 12 mar 2010, 19:49

:lol: :lol: :lol:
Dają szansę, zaistnieć.
Ja niestety nie pomogę, nie wiem czy moja pełnoletnia buda wytrzymała by bujanie na promie :lol: :lol: :lol:
Poza tym, tak w 2 dni?!
Moje aluminiowe krzesła co to wybecelowałem za nie po 90 oiro za sztukie, nie załadowane, klima niesprawdzona, dodatkowo nie jestem pewien, czy bryza morska nie zapaprała by mi solarów i urządzenia manewrującego :lol: :lol: :lol:
ad

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: jedrek101 » piątek, 12 mar 2010, 22:32

no tak Niewiadów zrobił jednego kampera , bodajże na Tarpanie ... tylko gdzie on teraz jest :think:

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: petek » sobota, 13 mar 2010, 10:29

bartosz pisze:szukacie darmowych redaktorów ? aaa zapomniałem kryzys...


Bartosz, ale kolega poprosił tylko o wypowiedź a nie napisanie artykułu. Na dodatek zrobił to zupełnie kulturalnie. Po co go atakujesz? Na forum dyskutujemy przecież o wszystkim. Nikt nie będzie chciał/umiał się wypowiedzieć to się nie wypowie. A jak ktoś będzie miał ochotę/wiedzę to się nią podzieli.
Pozdrawiam,
Petek

GrzegorzB
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 mar 2010, 10:18

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: GrzegorzB » sobota, 13 mar 2010, 13:06

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Jeżeli ktoś z Państwa ma doświadczenia związane z podróżowaniem kilkoma różnymi promami na różnych trasach ( albo np. podróżował jednym promem kilkanaście razy) i chciałby o tym powiedzieć do naszego miesięcznika ( wypowiedź powinna mieć maksymalnie 10 zdań) to zapraszam do kontaktu e-mailowego ze mną.
Zainteresowanym osobom wyślę konkretne pytania, albo skontaktuję się telefonicznie i porozmawiamy na te tematy...

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: bartosz » sobota, 13 mar 2010, 18:08

petek pisze:
bartosz pisze:szukacie darmowych redaktorów ? aaa zapomniałem kryzys...


Bartosz, ale kolega poprosił tylko o wypowiedź a nie napisanie artykułu. Na dodatek zrobił to zupełnie kulturalnie. Po co go atakujesz? Na forum dyskutujemy przecież o wszystkim. Nikt nie będzie chciał/umiał się wypowiedzieć to się nie wypowie. A jak ktoś będzie miał ochotę/wiedzę to się nią podzieli.


po prostu Caravaning Ekspert nie po raz pierwszy prosi nas o napisanie czegoś do czasopisma nie proponując nic w zamian dla fanklubu (i nie chodzi mi o pieniądze)... ot co...

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu..

Postautor: marek » sobota, 13 mar 2010, 18:34

"Osoby, które chciałyby udzielić krótkiej wypowiedzi na powyższy temat (koniecznie ze zdjęciem!)"
"chciałby o tym powiedzieć do naszego miesięcznika ( wypowiedź powinna mieć maksymalnie 10 zdań) "

Petku ja myślę jednak że chodzi o artykuł.Ale oczywiście kto ma doświadczenie w przeprawie promowej i ma owo konieczne zdjęcie i ma to max 10 zdań które chce przekazać w tym temacie ,to ja osobiście jak najbardziej popieram pomoc na łamach wszelakich czasopism BRACI KARAWANINGOWEJ

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu

Postautor: KONZIO » sobota, 13 mar 2010, 19:56

Ja np. też z chęcią bym pomógł.
Niestety jednak, należę chyba do tej większości braci karawaningowej, która z miłą chęcią by napisała te 10 zdań, ba nawet wkleiła zdjęcia, ale jedyne co mogą napisać to np. p.t "Bujnięci i wahnięcia przyczepy, na skutek podmuchu wiatru wywołanego przez Litewskiego TIR-a, przy jednoczesnym wpadnięciu w dziurę po oś. Praca zbiorowa, czyli strategia przetrwania, na Polskich drogach ".
Myślę, że na w/w temat mogła by powstać bardzo obszerna pozycja literacka, zawierająca min wyniki wielu badań...
:lol: :lol: :lol:
ad

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu

Postautor: petek » niedziela, 14 mar 2010, 09:51

Prawda jest taka, że jako fanklubowicze Fanklubu Niewiadówek nie mamy zbyt wielu doświadczeń w wielkich przeprawach promowych. No chyba, że chodzi np. o prom na Wiśle. Ale tam trudno mówić o specjalnych wygodach zapewnianych przez załogę. :lol: :lol: :lol:
Nie jestem pewien (bo nie korzystałem), ale do zakwaterowania typu camp on board dobrze jest mieć chociażby łazienkę z prawdziwego zdarzenia w przyczepie. A w niewiadówkach to albo przyczepa mieszkalna albo duża łazienka. No chyba, że ktoś zrobi pociąg z dwóch przyczep, z czego jedna będzie łazienką. :lol: 8)
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kampery, przyczepy i promy. pomoc w przygotowaniu tekstu

Postautor: marek » niedziela, 14 mar 2010, 10:41

Dodam od siebie że artykuły w tym temacie już się pojawiały w PC.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości