Opinie Google

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2567
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Opinie Google

Postautor: tantalos » środa, 16 sie 2023, 20:18

Często korzystam z opinii Google i czasami też wrzucam swoje. Jednak w tym tygodniu zaskoczyła mnie informacja od wujka gdy chciałem opublikować swoją opinię na temat pola kempingowego:
"Opinia nieopublikowana
Co się stało, W tym miejscu często pojawiają się treści naruszające zasady Google. Aby temu zapobiec, wyłączyliśmy możliwość publikowania "

Dodam że mój opis był prawdziwy, bez wulgaryzmów, pełna kulturka, jednak odbiegał treścią od innych opinii ponieważ wytknąłem dokładnie wszystkie plusy ale też minusy pola. I tu zauważyłem że opublikowane opinie przez innych to same "ochy i achy".
Sprawdziłem też moje dawne wpisy i okazało się że kilka jest nieopublikowanych mimo że wcześniej były w serwisie. Czyżby wiarygodność opinii Google właśnie upadała?

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1055
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: Opinie Google

Postautor: krzysztof_cw » czwartek, 17 sie 2023, 08:28

Hmm, podrzuć co to za pole kempingowe? Zobaczę jak u mnie będzie to widoczne.

Pewnie to mało prawdopodobne, ale może używasz jakiś słów kluczy, które przez Google są traktowane jako potencjalnie naruszające zasady. Ostatnio kumpeli komentarz nie został opublikowany bo napisała na temat restauracji, że sprzeda nerkę za babkę ziemniaczaną :)
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D

szakal_N126d
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 9 cze 2022, 20:51

Re: Opinie Google

Postautor: szakal_N126d » czwartek, 17 sie 2023, 10:41

Właśnie też tego doświadczyłem. Chciałem wyrazić negatywną opinię o pewnej firmie, ale niestety jest to niemożliwe......

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2567
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Opinie Google

Postautor: tantalos » piątek, 18 sie 2023, 22:44

krzysztof_cw pisze:Hmm, podrzuć co to za pole kempingowe?...

Pole "Oh Deer" Osiek.
Opinię zamieszczę u nas :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 339
Rejestracja: środa, 2 paź 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opinie Google

Postautor: Mobil-Zasada » wtorek, 12 wrz 2023, 14:56

Miałem dokładnie tak samo. Przeglądając niechcący mój profil w google się o tym dowiedziałem. Co ciekawe dotyczyło to różnych opinii, nawet takiej na 5 gwiazdek.
Wszystkie dodałem ponownie i są. Co do jednej, bardzo negatywnej i rzeczowej opinii, złożyłem reklamacje do google. Odblokowali opinię i jest dalej widoczna.
Ciągnik: VOLVO S60 II D3
Przyczepa: N126ES

Marcin4x4
Posty: 136
Rejestracja: poniedziałek, 15 sie 2016, 21:27

Re: Opinie Google

Postautor: Marcin4x4 » czwartek, 14 wrz 2023, 22:06

U mnie to samo. Napisałem dość dawno temu negatywną opinię dla pewnego miejsca, teraz jest niewidoczna, a ja mam komunikat:

Opinia nieopublikowana
Co się stało
W tym miejscu często pojawiają się treści naruszające zasady Google. Aby temu zapobiec, wyłączyliśmy możliwość publikowania.
Co możesz zrobić
Nie musisz niczego robić. Opcja publikowania treści może zostać włączona później.

Co ciekawe, dla miejsca, którym administruję pojawiło się ostatnio kilka absurdalnych negatywnych opinii, które w ogóle nie dotyczyły prowadzonej przez nas działalności - opinie zgłoszone do google, od nich standardowa odpowiedź, że "nie widzą powodu do usunięcia opinii"... Nie wiem co oni tam mają za algorytmy...
Pozdrawiam!
Marcin

easy_rider
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 335
Rejestracja: czwartek, 1 kwie 2021, 10:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Opinie Google

Postautor: easy_rider » niedziela, 17 wrz 2023, 13:26

Dzisiaj napisałem opinię w Google i poszło bez problemu. Wcześniej się oczywiście zalogowałem na gmail, nie wiem czy w ogóle idzie napisać opinię anonimowo.
---------------------------------------
N126e 1986r.
T4 Atlantis 1999r.
W210 1998r.
Passat B5 2004r
Passat B4 1994r.
Ogar 205 1988r. (dwubiegowy) :mrgreen:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości