Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: Murano » czwartek, 23 lut 2023, 16:19

Serwus!
Czy ktoś z grona klubowiczów działa w branży handlu częściami motoryzacyjnymi?
Potrzebuję zakupić wysyłkowo trochę gratów... Rabat mile widziany ;)

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: dankm » czwartek, 23 lut 2023, 20:00

Napisz do mannt-a, on brał od fanklubowicza tylko nie pamiętam od kogo. Cenowo mówił, że lepiej niż na miejscu.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: Murano » piątek, 24 lut 2023, 17:29

dankm pisze:Napisz do mannt-a, on brał od fanklubowicza tylko nie pamiętam od kogo. Cenowo mówił, że lepiej niż na miejscu.

Znalazłem kontakt innym źródłem ale okazuje się, że jednak Allegro bije wszystkich sprzedawców o 50-60%....
Taką też decyzję podjąłem.
Po 16 latach i 330 tys. km Croma prosi o nowe kompletne zawieszenie więc trochę gratów potrzebuję.
Zachodzi podejrzenie, że podwoję wartość auta ale zasłużyła na to ;) . Żal się pozbywać.

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: dankm » piątek, 24 lut 2023, 18:38

Obyś na dobre źródło trafił bo ja mam mieszane uczucia co do allegro. Tuleja zawieszenia do mondeo niby Febi wytrzymała tydzień. Linki z prowadnicami ręcznego do Citroena C5 miały być orginały a orginał to była jedna prowadnica reszta Maxgear. Teraz staram się od sprawdzonych kupować.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: Murano » sobota, 25 lut 2023, 14:45

Temat do zamknięcia.

szakal_N126d
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 9 cze 2022, 20:51

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: szakal_N126d » niedziela, 26 lut 2023, 15:53

dankm pisze:Obyś na dobre źródło trafił bo ja mam mieszane uczucia co do allegro. Tuleja zawieszenia do mondeo niby Febi wytrzymała tydzień. Linki z prowadnicami ręcznego do Citroena C5 miały być orginały a orginał to była jedna prowadnica reszta Maxgear. Teraz staram się od sprawdzonych kupować.
Wystarczy trochę się zastanowić nad cenami z Allegro. Wystawienie i prowizja kosztują, w dziale motoryzacja, nie jest tanio. Skąd się biorą dobre ceny "oryginałów" na Alledrogo? Ano z ich oryginalności... z którą mają niewiele wspólnego.
Co do Febi, to też zszedł do poziomu chińskiego szajsu. Teraz polecane jest Meyle HD, koniecznie HD jeżeli jest dostępne.

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Czy jest na sali hurtownia motoryzacyjna?

Postautor: dankm » niedziela, 26 lut 2023, 16:44

Za orginały nie płaciłem najtaniej, zależało mi na naprawdę orginałach. Dzięki pomocy Allegro sprzedający wymienił mi na naprawdę orginały Citroena. I była to cena jedna z wyższych. Nigdy nie zamawiam części najtańszych, nie mam zamiaru robić czegoś 2 lub 3 razy. Nie wyobrażam sobie rozebrać silnik i włożyć tam czegokolwiek taniego. Nigdy nie kierowałem się ceną. Tuleje też sprzedający uznał wadę i oddał kasę. Kupiłem Febi od innego sprzedającego i 2 rok spokój.

Zamknięto zgodnie z życzeniem autora.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości