Trafo PRL

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 794
Rejestracja: niedziela, 6 mar 2016, 17:17
Lokalizacja: Srodkowe Mazowsze

Trafo PRL

Postautor: misha22 » środa, 18 sty 2023, 14:38

Zabezpieczyłem następujacą pomoc naukową: transformator z odejściami o którym marzyłem od dziecka. Ale jest nieprzystający do dzisiejszych potrzeb (brak +i-) i muszę go unowocześnić. W środku bardzo mało miejsca na mostki prostownicze do kolejnych odczepów i chcę rozwiązać to tak: dorobię "przedłużacz" z mostkiem prostowniczym i dopiero z niego będę się cieszył prądem stałym.

Jak macie jakieś inne propozycje to poproszę, plus wszystkie inne, które pozwolą ten egzemplarz wykorzystywać do dzisiejszej elektroniki... Jakaś stabilizacja?

trafo 2.jpg
Korciło mnie żeby w dziale PRL :)

trafo1.jpg
Jest kilka m-cy starszy od znalazcy. Kontrolka zasilania z żaróweczki od latarki ;)
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości