modele starszych niewiadek

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

modele starszych niewiadek

Postautor: jedrek101 » wtorek, 22 lip 2008, 07:43

czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z modelami naszych zapiekanek :
ja mam 126e z '78 - dwa uchylne okna (każde z jednym zamknięciem) hamulec najazdowy i oś al-ko ,koła takie jak w maluchu (po'82)i mały pojemnik na butle
Mateusz posiada 126b z '79 dwa uchylne okna (po dwa zamki na okno)hamulec najazdowy (nie wiem jaką oś) a koła jak w maluchu (po'82)i średni poj. na butle
Wojtass jest właścicielem 126b z '79 nieotwierane okna ,brak hamulca koła od starego malucha"cytrynki"
ddkrzysztof jeździ 126e z '82 a układ wnętrza ma jak w modelu "d"
fsomaniak porusza się 126e z '77 stałe okna ,bez najazdu koła cytrynki
już nie chce mi się więcej wymieniać :wink:
może ktoś to wyjaśni jak powinno być ... :?: :?: :?:
może jest to związane z zawirowaniami rejestracji przyczep w '84 (wcześniej nie było obowiązku rejestracji kempingów )
ostatnio przerejestrowywałem swoją skorupkę i wydział komunikacji nie miał w bazie danych 126e ....

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: modele starszych niewiadek

Postautor: konrad » wtorek, 22 lip 2008, 10:56

Może dużo zależy na jaki rynek szła przyczepka ?
te na rynek zachodni były lepiej wyposażane, a te na rynek krajowy gorzej ???
moja n126e jest z 84, a nie mam np hamulca


ps. skąd pochodzi określenie zapiekanka ?
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: modele starszych niewiadek

Postautor: jedrek101 » wtorek, 22 lip 2008, 22:22

konrad pisze:ps. skąd pochodzi określenie zapiekanka ?


w warszawie większość pierwszych "fast food-ów" były z przerobionych niewiadówek - można było tam pyszne bułki z pieczarkami (ciekawe czy ktoś to pamięta) i wyśmienite zapiekanki
a tak po za tym spróbuj zdrzemnąć się około 14-tej we wnętrzu swojej skorupki (w pełnym słońcu) poczujesz się wtedy jak w opiekaczu.... :wink: :lol:

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: modele starszych niewiadek

Postautor: serek » wtorek, 22 lip 2008, 22:44

jędruś wytłumaczył to w 100% hehehe...ale to z ta pora 14 , mam zamiar zmienic juz nie długo ....
życie jak droga, kiedyś się kończy...


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości