Fotoradary i mandaty

Poinformuj innych karawaningowców o zmianach na trasach
jacek45
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 718
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2008, 17:15
Lokalizacja: Opole

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: jacek45 » piątek, 14 mar 2014, 18:02

Witam !
Popieram Cię w pełni - oczywiście w kwestii jazdy zgodnie z przepisami. :clap: .

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: Paczek » piątek, 14 mar 2014, 19:30

jacek45 pisze:Witam !
Popieram Cię w pełni - oczywiście w kwestii jazdy zgodnie z przepisami. :clap: .


Dzięki

Skoro jest nas już dwóch to powiem to bardzo wyraźnie

Bardzo mnie cieszy , że mają wzrosnąć "ceny " mandatów

Takich rajdowców powinno dość skutecznie ochłodzić 1500 zł kary .

:clap: :clap: :clap:

jacek45
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 718
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2008, 17:15
Lokalizacja: Opole

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: jacek45 » piątek, 14 mar 2014, 20:30

Tylko weż pod uwagę,że prawdopodobnie będziemy w mniejszości :( .

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: Paczek » piątek, 14 mar 2014, 22:37

jacek45 pisze:Tylko weż pod uwagę,że prawdopodobnie będziemy w mniejszości :( .


Jacku - tak dla pociechy

Liczy się JAKOŚĆ , nie ilość :D :D :D

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: Fotoradary i mandaty

Postautor: marcinek94 » sobota, 15 mar 2014, 03:19

PĄczek nikt świadomie przepisów nie łamie- jak robi to swiadomie to jest niepoczytalny. Czasem tak się zdarza i to wszystko. Nie jest to wywód jak uniknąć płacenia. Z żywym popłaczesz, ponegocjujesz a z urzadzeniem nie dasz rady...

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Odp: Fotoradary i mandaty

Postautor: Paczek » sobota, 15 mar 2014, 09:38

marcinek94 pisze:PĄczek nikt świadomie przepisów nie łamie- jak robi to swiadomie to jest niepoczytalny. Czasem tak się zdarza i to wszystko. Nie jest to wywód jak uniknąć płacenia. Z żywym popłaczesz, ponegocjujesz a z urzadzeniem nie dasz rady...


Masz na myśli rozwiązanie korupcyjne ?

A za złośliwości pod moim adresem - ostrzeżenie !

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: Fotoradary i mandaty

Postautor: marcinek94 » sobota, 15 mar 2014, 10:39

A w życiu! Korupcja jest przestępstwem!!
Ja złośliwy....
Nie :-P
Jest "furka" ale na forum nie będę i tym trąbił bo z furtki zaraz zrobią sie wrota a potem ktoś ta furtke zatrzaśnie. Zgodne z prawem żeby była jesność sytuacji. Przynajmiej na obecną chwile

mariusz724

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: mariusz724 » sobota, 15 mar 2014, 10:39

Każdemu z nas się zdażyło złamać przepisy,więc nie piszcie że jesteście święci bo takich poprostu niema. A zaostrzenie kar poprostu nic nie da u mnie jest facet który po pijaku spowodował wypadek już drugi i ma zabrane prawojazdy i nadal siada za kierownice i nie mogą albo nie chcą nic z tym zrobić.To jest chory kraj i tyle.

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: Fotoradary i mandaty

Postautor: marcinek94 » sobota, 15 mar 2014, 10:54

Jest cos takiego jak pouczenie możesz dostać za"pińcet" albo pouczenie. To już jest w gesti funkcjonariusza jak Cie skarci. Za łapówki nie mam litości ani dla dajacych ani dla biorących. Na szczęście to już patologia. Nie znam osoby która choć raz w życiu nie złamała prawa.... nawet przez zerwanie pieknego czerwonego jabłka wiszącego za ogrodzeniem, zabranie długopisu,zapalniczki. To też przestępstwo ale.... Wszystko zależy od obu stron, sytuacji i szkodliwosci. 80km/h dajmy na to koniec miasta dopuszczalna 50km/h 1 styczen godz 7.00 żywego ducha... A poniedziałek 8.00 w pobliżu szkoły.... I to wykroczenie i to ale dwa różne "kalibry" o to tu chodzi!

piotr05
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: wtorek, 2 cze 2009, 06:52
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: piotr05 » sobota, 15 mar 2014, 15:15

Wyjazdy 2019 3096 km 27 nocek
Wyjazdy 2020 2250 km 21 nocek
Wyjazdy 2021 1000 km 7 nocek
Wyjazdy 2022 2138 km 17 nocek
Wyjazdy 2023 4175 km 33 nocki
Wyjazdy 2024 250km 2nocki

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: rafał » sobota, 21 maja 2016, 17:28

A pozwolicie że wtrącę swoje 3 grosze . Całe szczęście , że poprzednia władza odebrała strażom wsiowym i miastowym karmniki . Bo nic innego to nie było , nie miało żadnego sensu na pewno nic wspólnego z polepszeniem bezpieczeństwa . Owszem hamowało zapędy co niektórych , ale zdecydowana większość przypadków to nadużycia i przekroczenia uprawnień . Miałem tu do czynienia ze strażą wsiową z Chełmca , gdzie goście wyprawiali co chcieli ( mandatu od dziadów nie mam ale mnie pamiętać będą ) . Łącznie z pościgami i próbami zatrzymywania pojazdów , czego im nie wolno było robić . Po za tym chowali fotośmietnik tak aby nabijał jak najwięcej a chować im się nie wolno było , skargi na Policję były i interwencje też . Powiem tak zamiast trzymać takie straże wiejskie czy miejskie lepiej niech władze gmin i miast dołożą te pieniądze do OSP . Bo większy pożytek z OSP niż z Walkierów Norrisopodobnych . U mnie na wiosce OSP garażu nie ma , ale na straż wiejską jest . Sprzęt trzymają w budynku łącznie z radiotelefonem z auta , które stoi pod chmurką a w razie "W" cenne minuty uciekają zanim wóz zapakują . Od kontroli ruchu na drogach jest Policja Wydział Ruchu Drogowego a nie jakieś śmieszne straże nastawione tylko i wyłącznie na zysk . Powiedziałem kiedyś strażnikowi który rozstawił sprzęt nieprawidłowo , że jak mnie złapie to zapłacę ten mandat ale nie do gminy tylko do Skarbu Państwa , ale okazji nie było . Takie jest moje zdanie . Można się z nim nie zgodzić ale mówię jak jest .
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Fotoradary i mandaty

Postautor: DIZZY » niedziela, 22 maja 2016, 17:13

Ja się zgadzam, pierwsza bym rozwiązała SM
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Trasy objazdy przebudowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości