AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10868
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: reflexes » piątek, 31 sty 2020, 07:09

jacek45 pisze:Witam!
Mam pewne uwagi co do Aukcji Ch..., a właściwie do wpisu naal'a. Chodzi mi o ujawnianiu darczyńców. Po co to, przecież każdy kto przekazuje jakiś ''fant'' na aukcje to chyba robi to zupełnie bezinteresownie więc wg. mnie anonimowo. Ja tak to uważam.Mam więc od razu prośbę, mnie proszę na listę nie ujmować. A już mówię, że coś na pewno przekażę. Pozdrawiam.

Po pierwsze, może zostawmy to w gestii darczyńcy. Przecież jak ktoś bardzo chce być anonimowy to może sobie to zastrzec przekazując fanty do organizatorów aukcji i na pewno nikt mu tego nie odmówi.
Slawol74 pisze:Myślałem że kto chce przywozi fanty na zlot i tam będzie licytacja. Bez jakiejś listy . Być może ktoś w ostatniej chwili wpadnie na pomysł jakiegoś ciekawego przedmiotu na licytacje .

Po drugie. Pewnie i takie fantu zlicytujemy, bo niby czemu nie, ale tworząc listę i prezentując ją wcześniej dajemy szansę na większe wpływy z tej aukcji, ponieważ informacja dotrze do większej ilości osób. W ubiegłym roku był spontan i jak to spontan wyszedł super, ale cześć ludzi był na wycieczkach, cześć na plaży i nie każdy miał szansę się wykazać. Teraz będzie inaczej, bo każdy będzie miał szansę zapoznać się z przedmiotem aukcji i przyjechać na zlot z kieszenią pełną szelestów. :D

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3907
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » piątek, 31 sty 2020, 10:22

Jeśli ktoś chce być anonimowym darczyńcą to nie widzę problemu. Wystarczy o tym poinformować mnie lub naala. Nic na siłę ;)
Lista jest po to żeby w pewien sposób uporządkować przebieg licytacji i oszacować chociaż "pi razy drzwi" czas trwania.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości