AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » środa, 1 sty 2020, 14:06

AUKCJA CHARYTATYWNA

INFORMACJA

Jak już pewnie wszyscy wiedzą, podczas ubiegłorocznego zlotu ogólnopolskiego miała miejsce wspaniała inicjatywa.
Dzięki Marcinowi i Dorocie krótka licytacja używanego przedsionka przerodziła się w prawdziwą aukcję charytatywną gdzie spontanicznie uczestniczyli chyba wszyscy uczestnicy zlotu. Cel był bardzo szczytny, a dzięki zebranym środkom wspomogliśmy rehabilitację Hani, podopiecznej fundacji "Zdążyć z pomocą".
Niesamowity odzew, bardzo pozytywne opinie oraz prośby skłoniły nas do powtórzenia tej akcji dlatego w planie tegorocznego zlotu aukcja ma swoje oficjalne miejsce :)
W tym roku nadal chcemy wspierać podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" . Według mojej wiedzy :? w naszym fanklubie mamy troje podopiecznych tej fundacji, a konkretnie Hanię , Marcina i Martynę.
Jeśli są jeszcze inne dzieci, a pominąłem to z góry bardzo przepraszam i proszę o taką informację.
Hania, Marcin i Martyna są dziećmi naszych kolegów z fanklubu i wielu z was dobrze je zna.
Zeszłoroczne wydarzenie miało bardzo spontaniczny i niezaplanowany przebieg jednak do tegorocznego chcielibyśmy się przygotować.
W związku z tym bardzo prosimy wszystkich chętnych chcących przekazać przedmioty na licytację do kontaktu ze mną ( tomcat ) i Marcinem ( naal ), który jest współorganizatorem wydarzenia oraz zadeklarował, że ponownie poprowadzi licytację :mrgreen:

ZASADY - miniregulamin

Osoba wygrywająca licytację wpłaca zadeklarowaną kwotę wyłącznie przelewem na wybrane subkonto podopiecznego fundacji.
Potwierdzenie przelewu przesyłamy do organizatorów w celu weryfikacji z listą wygrywających uczestników aukcji powstającą w trakcie wydarzenia.

Liczymy, że również i w tym roku inicjatywa spotka się z pozytywnym odbiorem oraz osiągnie sukces jak w roku ubiegłym ;)

dzin1975

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: dzin1975 » środa, 1 sty 2020, 14:48

No i fajnie!
Ps. Listę przedmiotów będziesz umieszczał w wątku? Wg mnie byłoby fajnie, wiadomo pi razy oko ile kasy szykować ;)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » środa, 1 sty 2020, 14:56

Hmm... :?
Jeśli będzie taka wola :idea:
Nie myślałem jeszcze nad tym.Zobaczymy jak się temat rozwinie.

BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 728
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2014, 22:07
Lokalizacja: Świdnica, Dolny Śląsk

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: BoskiWalenty » środa, 1 sty 2020, 16:16

Czy będą jakieś ograniczenia co do przedmiotów które zostaną przekazane na licytację? Np żywe zwierzęta itp. Może by dopisać punkcik do mini regulaminu czego nie wolno przekazywać.
I jak można przekazać fanty la licytację od osób, które z różnych względów nie będą mogły uczestniczyć w Zlocie a chciały by wspomóc szczytny cel?
Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność...

N126n `89 dizel edyszyn - już nic nie robię
N132T `84 gaz edyszyn - remont finał
Opel Zafira B '08 - holownik w ropie
Ford Fiesta MK7 '09 -małe, srebrne toczydełko
Towarówka ze Świdnika

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: dankm » środa, 1 sty 2020, 16:26

Może będzie jeszcze jedno dziecko, jeszcze nie do końca wiem co jak i gdzie, sam nie mogę odnaleźć się w nowej sytuacji z chorym dzieckiem. Niestety bez pomocy zewnętrznej nie damy raczej rady leczyć i rehabilitowac naszej pociechy.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » środa, 1 sty 2020, 16:42

BoskiWalenty pisze:Czy będą jakieś ograniczenia co do przedmiotów które zostaną przekazane na licytację? Np żywe zwierzęta itp. Może by dopisać punkcik do mini regulaminu czego nie wolno przekazywać.

Wychodzę z założenia, że społeczność fanklubowa podejdzie poważnie do tematu :geek:
Dlatego tak jak napisałem w głównej informacji, proszę o kontakt ze mną lub naalem w celu ustalenia tematu.
Chcemy wiedzieć kto i co chce przekazać oraz stworzyć listę przedmiotów przekazanych na aukcję.
BoskiWalenty pisze:I jak można przekazać fanty la licytację od osób, które z różnych względów nie będą mogły uczestniczyć w Zlocie a chciały by wspomóc szczytny cel?

Według mnie najlepiej będzie w takiej sytuacji skontaktować się z najbliżej siebie sąsiadującą ekipą, która będzie na zlocie i poprosić o dostarczenie.
Zawsze można też wysłać po wcześniejszych ustaleniach, np. do mnie bo będę miał najbliżej.

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » środa, 1 sty 2020, 16:45

dankm pisze:Może będzie jeszcze jedno dziecko, jeszcze nie do końca wiem co jak i gdzie, sam nie mogę odnaleźć się w nowej sytuacji z chorym dzieckiem. Niestety bez pomocy zewnętrznej nie damy raczej rady leczyć i rehabilitowac naszej pociechy.

Jak będziesz miał jakieś konkrety to pisz.

BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 728
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2014, 22:07
Lokalizacja: Świdnica, Dolny Śląsk

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: BoskiWalenty » środa, 1 sty 2020, 16:53

Przykład ze zwierzakiem był ekstremalny. Coś na pewno ciekawego się znajdzie na licytację.
Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność...

N126n `89 dizel edyszyn - już nic nie robię
N132T `84 gaz edyszyn - remont finał
Opel Zafira B '08 - holownik w ropie
Ford Fiesta MK7 '09 -małe, srebrne toczydełko
Towarówka ze Świdnika

Awatar użytkownika
oko
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 2164
Rejestracja: poniedziałek, 20 cze 2016, 11:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: oko » środa, 1 sty 2020, 22:05

Czy jest jakiś deadline zgłoszenia przedmiotu na aukcję?
OCZY :shock: Team
Nie dla nas "All inclusive". Wolimy "nonexclusive".

kilometry/nocki w n126e
12311/93

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » czwartek, 2 sty 2020, 07:49

Nie wprowadziliśmy takiej daty, ale chcąc mieć jak najbardziej klarowną sytuację myślę :? , że fajnie byłoby żeby deklaracje spłynęły najpóźniej do 7-go czerwca.

Awatar użytkownika
oko
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 2164
Rejestracja: poniedziałek, 20 cze 2016, 11:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: oko » czwartek, 2 sty 2020, 09:00

Ok. Dzięki za informację.
OCZY :shock: Team
Nie dla nas "All inclusive". Wolimy "nonexclusive".

kilometry/nocki w n126e
12311/93

naal

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: naal » czwartek, 2 sty 2020, 11:19

Kilka słów ode mnie:

Listę przedmiotów do przekazania na licytację charytatywną poproszę przesyłać na PW do mnie. Poproszę o krótki opis przedmiotu wraz z dołączonym zdjęciem. Oczywiście każdy darczyńca będzie wymieniony i nie ma mowy o anonimowości :D

Chętnych do przekazania przedmiotów uprasza się o informację najpóźniej do niedzieli tj 07.06.2020. Mały, czasowy bufor bezpieczeństwa pozwoli nam ogarnąć temat logistycznie.


Jak zbierze się już pewna lista przedmiotów powstanie stosowny wątek zamknięty, który będzie aktualizowany na bieżąco. W ten sposób uczestnicy zlotu będą mogli przygotować się do licytacji i zapewni nam to jeszcze lepszą zabawę ;)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: tomcat » sobota, 25 sty 2020, 21:15

UWAGA !!!
Daniel pisał już wcześniej, że niespodziewana choroba dotknęła jego córkę Martynę :(
Informacja o tym spadła na nich jak "grom z jasnego nieba", a klasyfikacja choroby jako nieuleczalna dodatkowo komplikuje sytuację.
Rodzice zmagają się z wieloma problemami związanymi z leczeniem oraz rehabilitacją córki.
W wyniku ich starań dziewczynka została podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".
My również nie pozostajemy obojętni i dopisujemy Martynę do beneficjentów naszej aukcji ;)

Poniżej dane dotyczące subkonta Martyny:

Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą"
ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 37025 MARTYNA BARTNIK - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:
KRS:0000037904
a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY: 37025 Martyna Bartnik

jacek45
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 718
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2008, 17:15
Lokalizacja: Opole

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: jacek45 » poniedziałek, 27 sty 2020, 19:17

Witam!
Mam pewne uwagi co do Aukcji Ch..., a właściwie do wpisu naal'a. Chodzi mi o ujawnianiu darczyńców. Po co to, przecież każdy kto przekazuje jakiś ''fant'' na aukcje to chyba robi to zupełnie bezinteresownie więc wg. mnie anonimowo. Ja tak to uważam.Mam więc od razu prośbę, mnie proszę na listę nie ujmować. A już mówię, że coś na pewno przekażę. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 726
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2013, 21:23
Lokalizacja: Poznań

Re: AUKCJA CHARYTATYWNA podczas OZFN 2020

Postautor: Slawol74 » piątek, 31 sty 2020, 02:22

Hejka. Myślałem, że kto chce przywozi fanty na zlot i tam będzie licytacja. Bez jakiejś listy. Być może ktoś w ostatniej chwili wpadnie na pomysł jakiegoś ciekawego przedmiotu na licytację.
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości