XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1054
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: krzysztof_cw » czwartek, 13 lip 2017, 22:31

stachu_gda pisze:
UCIEK pisze:Nie lubię zgiełku na plaży i tłoku gdzie jeden na drugim leży. Chodzi mi tylko o to jak daleko musiałbym iść od tego głównego wejścia na plażę, aby mieć trochę luzu na plaży.


Dzisiaj na którejś z karawaningowych grup na Fejsie widziałem, że na potęgę ludzie parkują przyczepy i kampery obok pasu dla samolotów w Jarosławcu/Rusinowie. Z tym że tam nie ma żadnej infrastruktury, dlatego zależy czy masz ze sobą kibel, prysznic itd. Do plaży masz 100m może. Bywałem tam, niestety nie w sezonie wysokim, ale wydaje mi się że jest to dosyć zadupiaste miejsce, a o to Ci chyba chodzi :)

No właśnie :)

A te kampery widziałem. Wyglądało jak wyścigi kempingow na 1/4mili :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D

Awatar użytkownika
UCIEK
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 99
Rejestracja: wtorek, 27 cze 2017, 13:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: UCIEK » czwartek, 13 lip 2017, 22:35

Trzymajmy się tylko kempingu w Sobieszewie
Knaus Sudwind, Hobby Exclusive, Burstner Ventana, Burstner Flipper...

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Murano » czwartek, 13 lip 2017, 23:33

Z czteroletniej obserwacji stwierdzam, że tłumy są tam, gdzie jest mocno rozwinięta infrastruktura kwaterunkowa.
Jestem prawie pewien, że kemping w Sobieszewie nie jest w stanie zapełnić całej plaży.
Kolejnym punktem odniesienia jest symboliczny wręcz "festyn" w postaci jednej budki z "pamiątkami" i dwóch gastronomicznych przy plaży.
Gdyby tam były tłumy to całe dojście byłoby jednym wielkim targiem dupereli.
Nie wiem jak teraz ale podczas zlotu (a były już wakacje) na plaży nie widziałem ani jednego krzykacza z kukurydzą.
Ciekawym przykładem jest Hel, gdzie poza dwoma kempingami praktycznie brak kwater.
O dziwo plaża od strony zatoki jest pełna... Ale tylko od 9:00 do 19:00 bo tak dowożą ludzi pociągi z Władka.
Natomiast plaża północna świeci pustkami nawet w szczycie tylko dlatego, że trzeba przespacerować się przez sosnowy las ok 15 minut.

Awatar użytkownika
UCIEK
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 99
Rejestracja: wtorek, 27 cze 2017, 13:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: UCIEK » piątek, 14 lip 2017, 06:24

Też odniosłem takie wrażenie, i mi tylko to potwierdziłeś. Zatem jeśli nie będzie miejsca na tą moją kobyłę tam gdzie zwykle jeżdżę, to zapewne tu przyjadę bo kemping odniósł na mnie dobre wrażenie.
Knaus Sudwind, Hobby Exclusive, Burstner Ventana, Burstner Flipper...

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: RE: Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: DIZZY » piątek, 14 lip 2017, 06:30

krzysztof_cw pisze:
stachu_gda pisze:
UCIEK pisze:Nie lubię zgiełku na plaży i tłoku gdzie jeden na drugim leży. Chodzi mi tylko o to jak daleko musiałbym iść od tego głównego wejścia na plażę, aby mieć trochę luzu na plaży.


Dzisiaj na którejś z karawaningowych grup na Fejsie widziałem, że na potęgę ludzie parkują przyczepy i kampery obok pasu dla samolotów w Jarosławcu/Rusinowie. Z tym że tam nie ma żadnej infrastruktury, dlatego zależy czy masz ze sobą kibel, prysznic itd. Do plaży masz 100m może. Bywałem tam, niestety nie w sezonie wysokim, ale wydaje mi się że jest to dosyć zadupiaste miejsce, a o to Ci chyba chodzi :)

No właśnie :)

A te kampery widziałem. Wyglądało jak wyścigi kempingow na 1/4mili :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

To jest na wysokości Rusinowa. Ostatnio pobudowali bardzo dużo domów letniskowych i pensjonatów. Z szosy ich za bardzo nie widać, bo tez jest lasek. Ale na plaży już się to odczuwa.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości