III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » czwartek, 18 gru 2008, 11:26

jedrek101 pisze:Chłopaki ten nieszczęsny napis : III zlot Niewiadówek dotyczył pieczątki ,a nie pawilonu !!!!!
no i pozamiatałem :wink:


tak napis "III Zlot Niewiadówek" czy "Zlot Fanklubu Niewiadówek" - jak i mój post powyżej dotyczył pieczątki i ewentualnego banera o którym mówił mi Rysiaczek telefonicznie :D

Na "namiocie" jak widzimy powyżej są tylko nazwy klubów - co jest bardziej uniwersalne bo może przydać się nie tylko na zlotach...

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » czwartek, 18 gru 2008, 19:25

OK , wszystko zostało wyjaśnione .
Ciekaw jestem co myślicie o inicjatywie "ściepy" , o której wspomniałem w poprzednim poście ? Na forum Fanklubu Niewiadówek jest parę osób , których nie ma na karawaning.pl a pojawią się na wspólnych zlotach . Miłym gestem byłoby przekazanie jakiejś sumki na potrzeby ogólnozjazdowe lub też samodzielne dysponowanie składkową kasą . Cały czas mam na myśli pieniążki , które nie będą wpływać na uszczuplenie budżetów rodzinnych forumowiczów . Np. w styczniu piątak , a jak się da to w lutym dyszka , itd . Oczywiście bez wypominek , że ten dał mniej a ten więcej . Tzw. ściepa dobrowolna . Coś tam pewnie by się uzbierało na zlotowe gadżety .
Co Wy na to :?: :?: :?:
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: jedrek101 » czwartek, 18 gru 2008, 21:58

składki to nie jest dobry pomysł- choć my też kiedyś zrzuciliśmy się na serwer czy coś tam ,ale to było pospolite ruszenie - każdy dał ile chciał
też mam konto w karawaning.pl i zadeklarowałem się że jestem chętny na małą ściepkę ,ale Fanklub jest mi bliższy sercu i nie powinniśmy kopiować dokładnie wszystkiego od kolegów z zaprzyjaźnionego forum ...
Mamy sporo niedokończonych własnych spraw:
- naklejki fanklubu
-flagi fanklubu
-podkładki pod tablice
więc skupmy się nad własnymi grządkami- bo tu trzeba pozagrabiać co nieco
coś tak mi się przynajmniej wydaje :roll:

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: Rysiaczek » sobota, 20 gru 2008, 20:45

Koledzy i przyjaciele Niewiadowcy ! Zacznijmy wreszcie gadac do rzeczy ! Marek nie ma czasu a nasz Admin Bartosz poza obsługą Forum nie bardzo kojarzy o co nam wszystkim chodzi w tych Zlotach. / z pełnym szacunkiem dla Admina / . Jeszcze raz powtarzam że zorganizowanie Zlotu to nie palnięcie nazwy miejscowości ! Wiem ile pracy włozyłem a Sandomierz ! Na Bachotku musiałem się deko wyciszyć gdyż w ukryciu musiałem na laptopie robić po nocach słuzbowe zadania ! / jeszcze w dodatku brak internetu / . Zorganizowanie Zlotu to pestka jeśli ma się dograny kemping , ceny itp. Wiadomo ze nie będziemy Zlocie sami , dołączą do nas inne kluby . Tak to bywa w praktyce . Trzeba miec orientację ile załóg przyjedzie /SUPER WAŻNE /. Zabezpieczyc prąd , pełną informację nawigacyjną o dojeździe .
PROPONUJĘ :
Spotkanie w Warce jako III Zlot . Na którym pogadamy o wszystkim we własnym gronie . W tym o miejscu ( jeśli nie będzie do tego czasu zorganizowany ) IV Zlotu . Prosto z Warki będziemy dzwonić i mejlowac do kempingów .
Termin wiadomy ! Innego nie może być !

PS. Przepraszam że osobiście nie zaangazowałem się w przygotowaniu naszego Zlotu Fanklub Niewiadowek / dość mocno jestem zaangażowany w http://www.karawaning.pl / . Obiecuję poprawę na przyszłość !!! :D
PS 1 Namiocik jest prywatna moja własnością i nie ma potrzeby robić zadnych składek !
PS 2 ŻYCZE WSZYSTKIM NIEWIADOWCOM WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ŚWIAT I do spotkania na szlaku !

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » sobota, 20 gru 2008, 21:26

Rysiaczek pisze:Admin Bartosz poza obsługą Forum nie bardzo kojarzy o co nam wszystkim chodzi w tych Zlotach. / z pełnym szacunkiem dla Admina /.


1. Wiem, że organizacja Zlotu nie sprowadza się do wyboru miejscowości i kempingu, że trzeba wszystko przygotować i zgłosić to do właścicieli kempingu (z całym szacunkiem - nie urodziłem się wczoraj).
2. Jak powszechnie wiadomo, NIE posiadam Niewiadówki, i mój udział w życiu Fanklubu głównie skupia się wokół tworzenia strony oraz forum (co jest wbrew pozorom dość czasochłonne) - myślałem, że to jest oczywiste.
3. Jeśli ktoś proponuje organizacje Zlotu - to oczywistym wydaje się że chce przejąć inicjatywę w jego przygotowaniu - (co nie oznacza że wszystko ma przygotować sam)- tak czy nie?

Brian
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: Brian » sobota, 20 gru 2008, 23:36

Rysiaczek, bez zbędnych emocji. Do zlotu jeszcze daleko a nie wiemy jeszcze czy na zlot będzie mógł przyjechać Marek. A to że Bartek nie posiada niewiadówki i niema go na zlotach nie oznacza że ma nie dawać żadnych pomysłów, propozycji itp. A Bartosz z nas wszystkich najwięcej czasu poświecą forum i stronie. Do zlotu jeszcze dużo czasu i trzeba na spokojnie ustalić wszystko.
Berlingo 1.9D + N126b
Obrazek

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: Rysiaczek » niedziela, 21 gru 2008, 06:30

Bartek! Ani mi w głowie negować Twoich poczynań. Wprost przeciwnie , jestem podziwu dla Twojej pracy. Moja wypowiedź to ogólne stwierdzenie i chęć pobudzenia wszystkich do działania i wypowiedzi.
Naszych Zlotów nikt nie musi organizować . Wszystko odbywa sie spontanicznie . Mnie chodzi tylko o to aby sie wiekszośc wypowiedziała w dwóch merytorycznych punktach : Miejsce i termin !
W styczniu będe zamawiał plakietki , robił pieczatki i inne bajerki . Musze wiedzieć czy Warka to nasz III Zlot , czy nie ? Moje wypowiedzi to tylko sugestie i w żadnej mierze nie mam zamiaru nikomu nic narzucać !
Jeżeli mamy wejśc do terminarza Zlotów to musimy sie wypowiedzieć już w styczniu ! Jesli ma byc to tylko kameralne spotkanie to nie ma sprawy , mozemy z tym poczekać nawet do czerwca !
Tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyc ten post i jeszcze raz Życzyć wszystkim Forumowiczom , udanych i spokojnych Świąt.

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » niedziela, 21 gru 2008, 12:22

do końca roku miejsce i termin będzie zdecydowany już ja o to zadbam, w styczniu będziemy mogli ruszyć z przygotowaniami, będę brał aktywny udział w przygotowaniach - może trzeba napisać listę spraw do przygotowania dla zlotu i się nimi podzielić?

bankier
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 30 paź 2008, 22:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bankier » środa, 24 gru 2008, 21:32

Ciekawa sprawa z tym głosowaniem - widzę, że oddanych 98 głosów - a fanklubowiczów chyba "nieco" miej", heehhehe :lol:

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » środa, 24 gru 2008, 21:57

Fanklubowiczów jest 113, nietylko Fanklubowicze mogą głosować w sondzie

bankier
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 30 paź 2008, 22:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bankier » środa, 24 gru 2008, 21:58

Ups - to oddaje honor :-)


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości