XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5545
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: RAFALSKI » sobota, 1 kwie 2023, 08:50

XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek
Bałtów k. Ostrowca Świętokrzyskiego, 8-11 czerwca 2023

Po pokonaniu pewnych trudności lokalizacyjnych i natury formalnej, chcielibyśmy zaprosić obecnych, przyszłych oraz byłych ;) Fanklubowiczów do wspólnej, rodzinnej zabawy podczas kolejnego Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek! To nie jest prima aprilis, po prostu w tym roku nieco dłużej trzymaliśmy Was w niepewności :)
Organizatorem imprezy jest nasz administrator kooba przy wsparciu moderatorów krzysztof_cw, tomcat i RAFALSKI.


Obrazek

1. Miejsce i termin:
8-11 czerwca 2023 - Bałtowski Kompleks Turystyczny w Bałtowie k. Ostrowca Świętokrzyskiego

Obrazek2. Pole biwakowe:
Nasz zlot odbędzie się na terenie pola biwakowego "JuraPark" należącego do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Co jakiś czas odbywają się tam różne zloty i wydarzenia w tym karawaningowe ale nie tylko.

Teren:
W przeciwieństwie do kempingów na których odbywało się kilka ostatnich zlotów ogólnopolskich, pole które będziemy mieli do dyspozycji jest trochę inne. Obiekt nie jest typowym kempingiem więc nie znajdziemy tu dużego budynku sanitariatów, recepcji, równych alejek, wyznaczonych parceli czy innych obiektów infrastruktury jak wiaty, świetlica, itd. Jest to po prostu trawiaste w miarę równe pole biwakowe.

Sanitariaty:
Do dyspozycji będziemy mieli dwa kontenery sanitarne z prysznicami, umywalkami i toaletami, oczywiście z podziałem na część damską i męską ;) Kontenery będą znajdowały się w odległości około 150 metrów od naszego pola, natomiast blisko przyczep do dyspozycji będziemy mieli dwa ToiToi-e.
Taka infrastruktura powinna nam wystarczyć (organizowane są tam większe zloty karawaningowe) ale załogi dysponujące własnym kibelkiem powinny go ze sobą zabrać :)

Prąd:
Pole wyposażone jest w kilkanaście słupków przyłączeniowych rozlokowanych w równych odległościach, po sześć gniazd każdy. Gniazda są standardowe więc odpada problem przejściówek CEE jednak słupki ustawione są tylko po jednej stronie pola więc długi przewód może się przydać. Przyłączy nie powinno zabraknąć jednak załogi z własną elektrownią na pokładzie prosimy o pozostawienie prądu dla potrzebujących.

Dojazd:
Z głównej szosy nr 754 skręcamy skośnym zjazdem w dół w stronę kompleksu. Przejeżdżamy przy młynie przez rzekę Kamienna i zaraz za mostem, przed parkingiem i kasami skręcamy ostro w prawo, jak wiedzie droga. Kierujemy się cały czas przed siebie, jedziemy najpierw groblą, kolejno po łuku w lewo i dalej prosto mijając po lewej stronie kolejny parking a po prawej duży trawiasty otwarty teren. Po kilkuset metrach dojeżdżamy do kolejnego mostu za którym jest skrzyżowanie. Skręcamy w prawo i jedziemy prosto wzdłuż dużego szutrowego parkingu na który skręcamy w prawo tuż przed jego końcem. Na wprost mamy wjazd na pole :)
Wjeżdżamy i kierujemy się cały czas prosto po prawej stronie mijając kontener sanitarny i mały sektor namiotowy (tam nie stajemy). Dróżka wjazdowa wiedzie nieco w dół i potem pod górę, w najniższym punkcie w zależności od stanu wody możemy mieć do pokonania niewielki bród. Dalej dojeżdżamy do rozwidlenia na którym kierujemy się w lewo mijając po lewej stronie kolejny sektor namiotowy (tam też nie stajemy). Jedziemy prosto i po około 100 metrach pokonujemy niewielki drewniany mostek za którym rozpościera się nasze wielkie pole biwakowe czyli właściwy teren zlotu :)

Wszystko dokładnie widać na załączonej mapce, choć droga oznaczona jest na niebiesko tylko od skrętu z szosy do wjazdu na pole. Kierując się zgodnie z opisem na pewno traficie, zresztą na samym polu w miejscu gdzie na mapce stoi pinezka z napisem "koniec" ustawimy drogowskaz kierujący we właściwym kierunku.3. Opłaty:
Wpisowe wynosi 300 PLN od załogi.

W pakiecie otrzymujemy:
- pobyt na polu biwakowym od środy wieczorem do niedzieli (pobyt poza czasem trwania zlotu płatny zgodnie z cennikiem pola)
- podłączenie do prądu
- wejście przez cały czas trwania zlotu do Parku Dinozaurów "JuraPark" i Oceanarium na podstawie identyfikatorów (opasek) zlotowych
- zniżkę -20% na zakup pakietu kompleksowego (rozszerzony bilet wstępu na wiele atrakcji, do zakupu w kasie kompleksu), który obowiązuje przez cały zlot
- udział w loterii sponsorowanej przez partnerów zlotu
- udział w losowaniu darmowego pobytu na zlocie
- pakiet gadżetów - niespodzianek od organizatorów
- wieczorną zabawę przy ognisku zlotowym

Zasady zapisu i uczestnictwa:
- Uczestnictwo w zlocie oznacza akceptację Regulaminu Zlotów Fanklubu Niewiadówek.
- Warunkiem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
- Gwarancją miejsca na zlocie jest wpłata wpisowego.
- Wszystkie dane oraz informacje potrzebne do dokonania płatności są dostępne po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Otrzymacie je również w wiadomości e-mail od organizatora.


4. Atrakcje:
W tym roku NAPRAWDĘ wracamy do korzeni. Co to oznacza? Pełną dowolność spędzania czasu, brak planu zlotu i atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Przyjeżdżacie, ustawiacie zestaw i... robicie to na co macie ochotę ;)
Zmiana formuły związana jest przede wszystkim ze specyfiką miejsca bowiem Bałtowski Kompleks Turystyczny ze swoimi atrakcjami jest w stanie dostarczyć mnóstwo wrażeń dla całej rodziny. Naprawdę jest co robić przy czym zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś dla siebie :) Co ważne w cenie pobytu i przez cały czas trwania zlotu macie zagwarantowane darmowe wejście do Parku Dinozaurów "JuraPark" i Oceanarium a także 20% zniżki na zakup pakietu kompleksowego! :D Biorąc pod uwagę normalne ceny biletów to się po prostu kalkuluje więc warto skorzystać, zwłaszcza przyjeżdżając z dziećmi.
Dla szukających innej rozrywki, Bałtów może być świetną bazą wypadową na bliższe i dalsze wycieczki, zarówno rowerowe jak i samochodowe. Tu jednak nie będziemy podpowiadać, każdy z Was ma dostęp do mapy i internetowej szukajki by znaleźć sobie w okolicy coś ciekawego :)
Dodatkowym akcentem uatrakcyjniającym nasze spotkanie będą warsztaty dla dzieci Sielskiej Manufaktury ; szczegóły tutaj.

5. Partnerzy zlotu:
Darius - Przyczepy
Partnerem Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek po raz kolejny jest firma Darius - Przyczepy z Ujazdu. Serdecznie dziękujemy za wsparcie trwające nieprzerwanie od tylu lat!

Obrazek

Wśród uczestników zlotu rozlosowane będą trzy vouchery na zakupy w sklepie internetowym Darius - Przyczepy!
I nagroda - 300 zł,
II nagroda - 200 zł,
III nagroda - 100 zł.


Combo Zdolni
"Combo Zdolni" to nasz nowy Partner Zlotu, który również ufundował nagrodę-niespodziankę do rozlosowania wśród zlotowiczów. Każda załoga otrzyma także voucher rabatowy do wykorzystania na zakupy w tejże manufakturze. Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość ;)

Obrazek

Nordyński-Centrum Motoryzacyjne
Nordyński-Centrum Motoryzacyjne , autoryzowany dealer marki "Niewiadów" również dołącza do grona naszych sponsorów. Cieszymy się bardzo z nawiązanej współpracy licząc na jej rozwój ;)

Obrazek

6. Pamiętajcie!
Uczestnictwo w zlocie oznacza akceptację Regulaminu Zlotów Fanklubu Niewiadówek. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie, swoją załogę oraz za zapewnienie opieki nad dziećmi, które przywiózł. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu.

Organizatorzy zlotu ani zarząd Fanklubu Niewiadówek nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, zachowanie innych uczestników i wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia. Nie ponoszą też odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, za rzeczy zgubione lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich.

W ramach wzajemnego poszanowania i w trosce o dobre imię Fanklubu Niewiadówek i naszego Forum prosimy o nieużywanie wulgaryzmów wobec współuczestników zlotu a także wobec osób postronnych. Prosimy również o nieeksponowanie gadżetów, strojów, organów i innych elementów będących moralnie nagannymi i które mogą wywoływać dwuznaczne skojarzenia.

Za psy, koty i inne zwierzaki podczas zlotu odpowiadają ich właściciele. Właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich pupilach. Ze względu na dużą obecność dzieci prosimy o trzymanie piesków na smyczy w obrębie własnej przyczepy a większych psów także w kagańcach oraz nie puszczanie ich luzem. Nie przyjmujemy tłumaczenia, że Egon czy Sara nie gryzie!

W czasie pozostałym do zlotu mogą pojawiać się nowe informacje, być może pomysły, ustalenia. O wszystkim będziemy informować tutaj w formie edycji posta. Sprawdzajcie, czytajcie, śledźcie nowości i widzimy się na miejscu!

7. Lista zlotowa
Na podstawie formularza zgłoszeniowego.

 1. kooba - miejsce gwarantowane
 2. RAFALSKI - miejsce gwarantowane
 3. tomcat - miejsce gwarantowane
 4. slawek_c - miejsce gwarantowane
 5. n132_slow_life - miejsce gwarantowane
 6. TomekMal - miejsce gwarantowane
 7. SylwiaiPrzemek
 8. Krzysiek - miejsce gwarantowane
 9. dankm
 10. Katarzyna Cackowska - miejsce gwarantowane
 11. Wicia - miejsce gwarantowane
 12. CornBlumenBlau - miejsce gwarantowane
 13. Justyna i Kazik - miejsce gwarantowane
 14. Ruspol1 - miejsce gwarantowane
 15. Robcar - miejsce gwarantowane
 16. Rafi74 - miejsce gwarantowane
 17. LENIU - miejsce gwarantowane
 18. Murano
 19. Prezes - miejsce gwarantowane
 20. Tata Kazika
 21. Memo360 - miejsce gwarantowane
 22. Karolina i Paweł
 23. Łukasz Cwierz
 24. Kuba&Kinga - miejsce gwarantowane
 25. Marcin&JoannaP
 26. Mariusz Musiała - miejsce gwarantowane
 27. MarciniMagda - miejsce gwarantowane
 28. Henryk Miszczyszyn - miejsce gwarantowane
 29. Defekt - miejsce gwarantowane
 30. Piotrek&Marta - miejsce gwarantowane
 31. Żuraw - miejsce gwarantowane
 32. Miron EZD
 33. Uciek
 34. Łukasz Wieczorek
 35. Karol Borucki - miejsce gwarantowane
 36. Ewelina Prokopiak - miejsce gwarantowane
 37. kasolaj - miejsce gwarantowane
 38. Artur Czechowski - miejsce gwarantowane
 39. Adrian Jedynak
 40. Gajówka
 41. Damian Wojtaszkiewicz - miejsce gwarantowane
 42. dmb5 - miejsce gwarantowane
 43. Majka i spółka - miejsce gwarantowane
 44. Robert Siek - miejsce gwarantowane
 45. Globusy
 46. Rafał Magiera - miejsce gwarantowane
 47. desperos - miejsce gwarantowane
 48. Znajomi Globusów
 49. Paweł Barański - miejsce gwarantowane
 50. Siarhei Dyleuski - miejsce gwarantowane
 51. Marek Zając
 52. termin21 - miejsce gwarantowane
 53. Artur Pęczek - miejsce gwarantowane
 54. Sebastian Jaśkiewicz - miejsce gwarantowane
 55. Znajomy Krzyśka - miejsce gwarantowane
 56. Rafał -Zwierzyński - miejsce gwarantowane
 57. Cichosz - miejsce gwarantowane
 58. Bukaikieli - miejsce gwarantowane
 59. Łukasz Jaśkiewicz - miejsce gwarantowane
 60. Piotr Dobosz
 61. panMario od Termin21
 62. vikadan
 63. Dariusz Owsicki - miejsce gwarantowane
 64. Milanowski kamil - miejsce gwarantowane
 65. Agnieszka Frukacz - miejsce gwarantowane
 66. Paczek - miejsce gwarantowane
 67. SylwiaM i DarekM CK - miejsce gwarantowane
 68. Bogdan Czernachowski - miejsce gwarantowane
 69. Tomasz Adamiak
 70. Ucho
 71. Daniel Putkiewicz - miejsce gwarantowane
 72. Leszek Małek - miejsce gwarantowane
 73. Bazyli13 - miejsce gwarantowane
 74. mer110 - miejsce gwarantowane
 75. WitekJ
 76. Nizioł Zbigniew
 77. Aga89 i z1c00 - miejsce gwarantowane
 78. Patryk120006
 79. Mirosław Wojciechowski - miejsce gwarantowane
 80. Michał Płotka - miejsce gwarantowane
 81. Jakub Łuczak
 82. Edward znajomy Mirona EZD
 83. Tomasz Zimek - miejsce gwarantowane
 84. Miropsss - miejsce gwarantowane
 85. Monika Skowronek
 86. zbigniew zając - miejsce gwarantowane
 87. Katarzyna Mindak
 88. Mati - miejsce gwarantowane
 89. Anua89 - miejsce gwarantowane
 90. Ruciak76
 91. SZERSZEN83 - miejsce gwarantowane
 92. Moluk - miejsce gwarantowane
 93. Retro Pasjonat
 94. jojovsky - miejsce gwarantowane
 95. vvarrior - miejsce gwarantowane
 96. Antek - miejsce gwarantowane
 97. Małża

Slawek_C
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 234
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2021, 18:17

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: Slawek_C » sobota, 1 kwie 2023, 09:28

Do kiedy należy dokonać wpłaty?

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5556
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: kooba » sobota, 1 kwie 2023, 09:54

Jak ci wygodnie. Wcześniejsza wpłata jest dobrowolna żeby zagwarantować sobie miejsce. Obowiązku nie ma.

Awatar użytkownika
TomekMal
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 25 cze 2012, 11:45
Lokalizacja: Lublin

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: TomekMal » sobota, 1 kwie 2023, 12:22

Czy Organizatorzy są w stanie zagwarantować, że dinozaury nie zachowają się tak, jak widać na plakietce i nie nadkąszą przyczep?
Skoda Yeti 1.2 TSI/105 KM, N126E-1984 z późniejszymi zmianami

W hotelu jestem gościem, w mojej przyczepie jestem w domu

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3950
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: tomcat » sobota, 1 kwie 2023, 13:45

Tomaszu; odpowiedź na to pytanie jest ujęta w regulaminie :D :mrgreen:
"...Organizatorzy zlotu ani zarząd Fanklubu Niewiadówek nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, zachowanie innych uczestników I wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia. Nie ponoszą też odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, za rzeczy zgubione lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich.

Awatar użytkownika
TomekMal
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 25 cze 2012, 11:45
Lokalizacja: Lublin

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: TomekMal » sobota, 1 kwie 2023, 14:28

No cóż, trudno. Ale jednak zaryzykuję. Już wysłałem formularz
Skoda Yeti 1.2 TSI/105 KM, N126E-1984 z późniejszymi zmianami

W hotelu jestem gościem, w mojej przyczepie jestem w domu

Awatar użytkownika
SylwiaiPrzemek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2018, 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: SylwiaiPrzemek » sobota, 1 kwie 2023, 14:54

Hej. Na wstępie, dzięki, że Wam się chciało ❤️
Ale, że tak bez listy? No jak to tak :)?
Gdzie ja wpiszę:
SylwiaiPrzemek (2+2)?
2+2+3 to my :D


Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 686
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: dankm » sobota, 1 kwie 2023, 17:35

;) Hmm, kawał drogi mam, no ale co się nie robi żeby Was zobaczyć. Mam tylko nadzieję że nie wymyśla mi terminu pobytu w szpitalu, bo teraz to tragedia co dwa tygodnie szpital.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Justyna i Kazik
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 28 mar 2022, 08:01

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: Justyna i Kazik » sobota, 1 kwie 2023, 17:46

Cześć! Czy jest szansa zapisać się na zlot bez zakupu biletu do parku Bałtów ? Mam kupiony już bilet otwarty :roll:

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3950
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: tomcat » sobota, 1 kwie 2023, 19:08

Oplata zlotowa-wpisowe nie zawiera żadnych biletów.
W ramach uzgodnionej kompleksowej oferty mamy, cytuję:
"...- wejście przez cały czas trwania zlotu do Parku Dinozaurów "JuraPark" i Oceanarium na podstawie identyfikatorów (opasek) zlotowych
- zniżkę -20% na zakup pakietu kompleksowego (rozszerzony bilet wstępu na wiele atrakcji, do zakupu w kasie kompleksu), który obowiązuje przez cały zlot..."

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1047
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: mannt » sobota, 1 kwie 2023, 19:38

dankm pisze:;) Hmm, kawał drogi mam, no ale co się nie robi żeby Was zobaczyć. Mam tylko nadzieję że nie wymyśla mi terminu pobytu w szpitalu, bo teraz to tragedia co dwa tygodnie szpital.
Ja nie wiem czy na jeden raz zrobisz tą trasę [emoji6]

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3950
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: tomcat » sobota, 1 kwie 2023, 19:39

Rzeczywiście, może nie podołać :lol:

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: Paczek » sobota, 1 kwie 2023, 19:58

Czy jeśli dojedziemy w piątek, można liczyć na nieco tańszą opłatę?

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5556
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Bałtów, 8-11 czerwca 2023

Postautor: kooba » sobota, 1 kwie 2023, 21:17

Opłata jest za zlot niezależnie od tego kiedy przyjedziesz. Nie mamy zróżnicowania w zależności od ilości dni.


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości