Witam Wszystkich

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
LukVanMarc
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 26 cze 2021, 01:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Witam Wszystkich

Postautor: LukVanMarc » piątek, 2 lip 2021, 13:09

tantalos pisze:Tak tak, szyby też powinny być całe.


Tak jak wspomniałem nie byłem jeszcze na oględzinach ;) ale po zdjęciach mi się wydaje że chyba "coś się dzieje" z tymi szybami tzn. po przybliżeniu wydaje się że odkleja się jakaś folia. No w każdym razie na pewno widać że uszczelki są do roboty.

Legenda głosi że teściu kolegi kupił ją od sąsiada i postawił pod wiatą no i nie jeździł. W komplecie nowy nigdy nie używany przedsionek.

IMG-20210623-WA0005.jpg

cyran'o
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 470
Rejestracja: niedziela, 2 mar 2014, 17:22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Witam Wszystkich

Postautor: cyran'o » piątek, 2 lip 2021, 13:22

Ktoś nie zdjął foli z okna od razu po zakupie no i się przykleiła, a teraz się łuszczy. Przy polerowaniu myślę że powinna zejść. Co do ceny, cóż są kosmiczne, bo i podaż dobrego towaru ograniczona. Laminat nie zniszczony, pozostaje wymienić tapicerkę, sprawdzić najazd, oś i hamulce i w drogę. Jak z przedsionkiem to warto się jeszcze potargować i kupić. A i z tyłu belka podgięta i podpora krzywo stoi.

LukVanMarc
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 26 cze 2021, 01:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Witam Wszystkich

Postautor: LukVanMarc » piątek, 2 lip 2021, 13:33

cyran'o pisze:Ktoś nie zdjął foli z okna od razu po zakupie no i się przykleiła, a teraz się łuszczy.Przy polerowaniu myślę że powinna zejść. Co do ceny, cóż są kosmiczne, bo i podaż dobrego towaru ograniczona.Laminat nie zniszczony, pozostaje wymienić tapicerkę, sprawdzić najazd, oś i hamulce i w drogę. Jak z przedsionkiem to warto się jeszcze potargować i kupić.A i z tyłu belka podgięta i podpora krzywo stoi.
tantalos pisze:Tak tak, szyby też powinny być całe.



No właśnie też mnie martwi ta belka bo wydaje mi się że do prostowania będzie trzeba zdjąć skorupę :(
No słyszałem że teściu kolegi ostatecznie zejdzie do 8.. ale to wciąż wydaje mi się że za dużo. Póki sam nie pojadę i nie pogadam to mogę sobie narazie pomarzyć. Fajna jest ;)

LukVanMarc
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 26 cze 2021, 01:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Witam Wszystkich

Postautor: LukVanMarc » piątek, 2 lip 2021, 13:43

A tu jeszcze jedno zdjęcie z wnętrza.

IMG_20210702_134226.jpg

cyran'o
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 470
Rejestracja: niedziela, 2 mar 2014, 17:22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Witam Wszystkich

Postautor: cyran'o » piątek, 2 lip 2021, 14:15

Belka to nie problem, z tego się nie strzela, kilka młotów i po temacie. Jak przyczepa się podoba i jest w budżecie to trzeba brać.

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Witam Wszystkich

Postautor: dankm » piątek, 2 lip 2021, 15:13

Powitać.
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości