Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
szteker
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 211
Rejestracja: sobota, 11 lis 2017, 12:02
Lokalizacja: Gliwice

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: szteker » niedziela, 19 lis 2017, 19:03

Tantalos coś w ten deseń:)

dzin1975

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: dzin1975 » niedziela, 19 lis 2017, 19:44

tantalos pisze:
dzin1975 pisze:Ps-Co to znaczy-Szteker?

Szteker to jest gniazdko elektryczne a włącznik,przełącznik to szalter 8-)


Mocne :)
Ps-380V ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 794
Rejestracja: niedziela, 6 mar 2016, 17:17
Lokalizacja: Srodkowe Mazowsze

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: misha22 » poniedziałek, 20 lis 2017, 02:24

Szczesliwy Nabywco,
w to super zabezpieczenie,z 1 posta- wcisnij 20g jakiegokolwiek smaru a bedzie to 90% gwarancja ze zejdzie w marcu bez ciecia i prosto na hak:)

Juz widze wasz sukces!
M
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac

Awatar użytkownika
Dałidek i jego n126
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 94
Rejestracja: piątek, 19 lut 2016, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Re: RE: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: Dałidek i jego n126 » czwartek, 23 lis 2017, 07:47

szteker pisze:Cześć,
mam na imię Wojtek.

Chorwacja, czerwiec 2017. Na niebie brak chmur, niby nasza parcela w cieniu a mimo to temperatura dobija do trzydziestki. Rozbijamy (razem z moją małżowiną) nasz zamek wraz z okolicznymi zabudowaniami.
Obrazek
Po jakiś 3 godzinach padamy zmęczeni na hamaku. W międzyczasie obok podjeżdża kamper. Sympatyczna para emerytów w 15 minut ustawia samochód, rozciąga markizę, ustawia fotele i stój. Po chwili popijają kawę.

Do tej pory jakoś zbytnio nie przeszkadzał nam nasz sposób kempingowania. Jednak zapach świeżo parzonej kawy w tamtym momencie przechylił szalę i tak zrodził się w naszych głowach pomysł aby namiotowi powiedzieć nie.

Po długi obserwacjach, rozważaniach, kosztorysowaniach i lekturze bloga rodziny Makulskich nasz wybór pada na przyczepę N126n. O tak oto od tygodnia jesteśmy posiadaczami naszej enki.

Może i żelkot odpada w kilku miejscach a wnętrze nie nadaje się do niczego i jak twierdzi moja żona, to zabezpieczenie dyszla jest najlepszym elementem naszego projektu, dalej jesteśmy optymistami i wiemy, że z pomocą tego forum damy sobie radę z remontem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Optymistycznie chciałbym zabrać naszą przyczepę na wojaże w przyszłym sezonie. Liczę, że się uda.

Pozdrawiam
Wojtek
Ja i moja małżonka kiedyś jeździliśmy pod namiot ale kiedyś padało przez trzy dni i namiot nie przeciek ale w środku śpiwory były wilgotne wtedy u nas zrodził się pomysł przyczepy i była to niewiadówka po paru dniach doszliśmy do jednego wniosku najgorsza przyczepa jest i tak lepsza niż najlepsze namioty świata. Ważne jest to można stanąć byle gdzie iść do przyczepy i coś zjeść przespać się a potem jechać dalej, remont zrobić w sezonie zimowym a na wiosnę można spotkać się z takimi zakręconymi ludźmi jak my. Więc witam serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam może i wam się spodoba. Dałidek
:roll: :geek:

Awatar użytkownika
kaiman
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 846
Rejestracja: czwartek, 10 gru 2015, 14:29
Lokalizacja: KR / RDE

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: kaiman » czwartek, 23 lis 2017, 08:15

Ja z tytułem się nie zgadzam :P
Niewiadów n121 '93 mydelniczka (09.2016-05.2020)

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: RE: Projekt

Postautor: Zielony » czwartek, 23 lis 2017, 11:04

Dałidek i jego n126 pisze: remont zrobić w sezonie zimowym a na wiosnę można spotkać się z takimi zakręconymi ludźmi jak my.

Z tym remontem w sezonie zimowym to trzeba uważać, chyba że dysponuje się odpowiednim pomieszczeniem. Niskie temperatury nie będą sprzyjały np. klejeniu tapicerki. Mój remont przez to stoi... :)

Awatar użytkownika
Dałidek i jego n126
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 94
Rejestracja: piątek, 19 lut 2016, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Re: RE: Re: RE: Projekt

Postautor: Dałidek i jego n126 » czwartek, 23 lis 2017, 13:10

Zielony pisze:
Dałidek i jego n126 pisze: remont zrobić w sezonie zimowym a na wiosnę można spotkać się z takimi zakręconymi ludźmi jak my.

Z tym remontem w sezonie zimowym to trzeba uważać, chyba że dysponuje się odpowiednim pomieszczeniem. Niskie temperatury nie będą sprzyjały np. klejeniu tapicerki. Mój remont przez to stoi... :)
No zgadza się ja akurat mam taką możliwość że w razie potrzeby to przyczepa stoi w ciepłym pomieszczeniu. Może ktoś z twoich znajomych gdzieś niedaleko dysponuje halą lub warsztatem gdzie można się wbić na 3 - 4dni. Pozdrawiam
:roll: :geek:

Awatar użytkownika
Pepka(2+2)
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 3 lip 2017, 21:08
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: Pepka(2+2) » sobota, 3 lut 2018, 18:30

Witamy.

Powodzenia w remoncie. My mamy już to za sobą.

Do zobaczenia.
Do zobaczenia na szlaku :)

Pepkowa rodzinka
Łukasz, Kasia, Hania i Antoś
„Podróżować, doznawać wrażeń, uczyć się”

Awatar użytkownika
szteker
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 211
Rejestracja: sobota, 11 lis 2017, 12:02
Lokalizacja: Gliwice

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: szteker » niedziela, 8 kwie 2018, 11:28

Wiosna obudziła się do życia a wraz z tym otworzyła się możliwość do swobodnego remontowania budki.

Wybebeszyłem budę do reszty:
30227181_1702319379804470_7938021413313576960_o.jpg


Rozebrałem podłogę:
30441230_1702319446471130_8401901920213532672_o.jpg


Tak jak się spodziewałem kantówki pod podłogą są zgnite i trzeba je wymienić. Na środku przyczepki, pod sklejką poukładane były kawałki płyty pilśniowej (widoczne jako te jasne kwadraty na zdjęciu). Czy takie podparcie to oryginalne rozwiązanie? Czy przy robieniu nowej podłogi również zastosować tego typu podparcie?


Pozdrawiam
Szteker

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Projekt "Namiotom mówimy stanowcze nie!"

Postautor: tantalos » niedziela, 8 kwie 2018, 12:27

U mnie też są grube płyty tylko pośrodku gdzie się chodzi natomiast kantówki są przez całą szerokość przyczepy tak jak u Ciebie. Płyty lepiej dać bo wtedy podłoga tak się nie ugina.


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości